مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز ، مبلمان outdoor   ، مبلمان باغى ويلايى و محوطه باز سازه های مقاوم در برابر رطوبت و آفتاب می باشند که از نظر تکنیک ساخت بسیار قوی تر از مبلمان فضای داخلی بوده و کاربری متفاوتی دارند. این تجهیزات باغی که معمولا در طراحی و اجرای فضای سبز باغ یا ویلا استفاده می شود از عناصر محکم و ماندگار ساخته می شوند . باغ ایرانی با سال ها سابقه مفید در زمینه طراحی و اجرای فضای سبزباغ یا ویلا  با استفاده از عناصر زیبا سازی و تجهیزات باغی بهترین محوطه سازی مورد نظر شما را انجام خواهد داد

مبلمان باغی آلومینیومی

صندلی باغی آلومینیومی با استفاده از بهترین آلیاژ آلومینیوم قابل استفاده در طرحی فضای سبز می باشد . صندلی باغی آلومینیومی با توجه به ضدزنگ بودن آلومینیوم اگر این محصول ازآلیاژ مناسبی برخوردار باشد به راحتی بیش از 30 سال عمر خواهد داشت. سازه این محصولات با سیستم پوشش رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده تا ظاهر صندلی های را برای مدت زمان طولانی زیبا نگه دارد

تجهیزات باغی آلومینیومی

مبلمان باغی پلاستیکی

صندلی باغی پلاستیکی در حقیقت از بهترین نوع پلاستیک موجود در بازار ساخته شده است که به دلیل ساختار سبکی که دارد قابلیت جابجایی دارد و می توانید برای مصون ماندن از رطوبت و نور خورشید آنرا در مواقع لزوم جابجا نمایید . تنوع رنگ و ظاهر در نوع صندلی باغی پلاستیکی بسیار زیاد است و قیمت مناسب آن یکی از مزیت های آن محسوب می شود .

مبلمان باغی پلاستیکی

مبلمان فضای باز فلزی

مبلمان فضای باز فلزی دارای سازه های لوله و پروفیل آهنی می باشد  که با سیمهای مسوار تزئین شده اند. پوشش فلز سازه مبلمان باغی ویلایی با سیستم رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. به همین دلیل مقاومت آن در برابر شرایط محیطی و اکسید شدن بسیار بالا می باشد .این مبلمان دارای مقاومت و ظاهری بسیار شکیل است و همواره استفاده از آن در فضای باز توصیه می شود . در طراحی فضای سبز خود از مدل کلاسیک آن استفاده نمایید تا شاهد زیبایی و هماهنگی آن با محیط اطرافتان باشید .
مبلمان باغی فلزی
مبلمان فضای باز حصیری

مبلمان فضای باز حصیری یکی از قدیمی ترین و زیباترین سازهای نشیمن می باشد که اکثرا با دست و توسط هنرمندان ساخته می شود . از آنجایی که حصیر جنس مقاومی ندارد و تجزیه پذیر می باشد باید در انتخاب آن دقت کرد و محصولی را انتخاب کرد که از سلامت عناصر آن مطمئن بود . همچنین برای مقاومت بیشتر می توان مبل هایی را خریداری نمود که عنصر اصلی آن فلز و آلومینیوم باشد و روکش آن حصیر باشد تا مدت زمان بیشتری از آن بتوانیم استفاده نماییم .

مبلمان فضای باز حصیری

مبلمان باغی چوبی

مبلمان فضای باز چوبی محصولی زیبا و متنوع برای استفاده در فضای باز می باشد که انواع مختلفی دارد و زیبایی آن خیره کننده است و به دلیل هماهنگی چوب با طبیعت از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد . بهترین مواد ضد پوسیدگی درآن ها استفاده شده است و بهترین رنگ های ثابت در آن ها بکار رفته است . بهتر است برای اینکه آن ها از اشعه خورشید و رطوبت در امان بمانند از سایبان های چتری برای محافظت از آن ها استفاده شود .
مبلمان فضای باز چوبی

قیمت مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز بی‌کیفیت که معمولا در کارگاه‌های فاقد امکانات و تجهیزات و صرفا به‌صورت الگوبرداری از نمونه اصلی تولید می‌گردند فاقد استاندارد لازم و ناتوان در رعایت حدود و اندازه‌ها می‌باشند. این موضوع به راحتی و با کمی دقت کاملا قابل تشخیص است. از آنجایی که این سازه‌ها طراحی مهندسی و اصولی ندارند و صرفا براساس تجربه و سعی و خطا تولید می گردند، کاملا غیراستاندار و بسیار پرخطا و ناهماهنگ و نامرتب هستند . بنابراین با صرف هزینه بیشتر از سالم بودن و با کیفیت بودن محصول خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید . برای استعلام قیمت مبلمان فضای باز و طراحی و اجرای فضای سبز باغ خود با کارشناسان باغ ایرانی تماس حاصل نمایید .  .

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490