لیست قیمت ماشین آلات و ادوات کشاورزی

امروزه با پیشرفت ماشین آلات و ادوات کشاورزی، کار برای کشاورزان و باغداران راحت تر شده است. تکنولوژی‌های جدیدی مانند ماشین‌آلات و ابزارهای مدرن کشاورزی به کشاورزان کمک می ‌کنند تا بتوانند فرایندهای مختلف این حوزه را با هزینه و زمان کمتری انجام دهند و میزان بهره‌ وری را بالاتر ببرند. این روند تا آنجایی پیش رفته است که کار بر روی زمین ها و مزارع بدون ادوات کشاورزی مقرون ‌به ‌صرفه نبوده و اصلاً امکان‌ پذیر نیست. از این رو یک کشاورز ماهر علاوه بر دانش مربوط به این حوزه، باید راجع به ماشین آلات و ادوات کشاورزی مختلف اطلاعات داشته باشد و آنها را بشناسد. چراکه کشاورزان مجبور خواهند بود که در فرآیندهای مختلف کار خود از این نوع دستگاه‌ها استفاده نمایند. در قیمت ماشین آلات و ادوات کشاورزی فاکتورهای متعددی نقش دارند که از مهم ترین آن ها می توان به نوع ابزار ها و ابعاد و اندازه ی آن ها اشاره نمود. برای اطلاع از لیست قیمت این محصولات با کارشناسان مجموعه باغ ایرانی در ارتباط باشید.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

 

قیمت ادوات کشاورزی

کشاورزی چه در وسعت بزرگ و چه در وسعت کوچک نیازمند داشتن تجهیزات خوب و کاربردی برای سهولت و پیشبرد کارها است. لذا در سال های اخیر ادوات کشاورزی بخش مهمی از تولیدات صنعت ابزار را به خود اختصاص داده اند. انواع مختلفی از ابزار، ماشين ها و تجهيزات ساده و پيچيده ای که در کشاورزی یا باغداری به کار می روند، به نام ادوات کشاورزی شناخته می شوند. این ابزارها را می توان بر اساس نوع کاربری و شیوه ی ساخت آن ها در دسته بندی های مختلفی قرار داد. هر کدام از این ابزارها و تجهیزات از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. از این رو قیمت انواع ادوات کشاورزی متغیر می باشد.

 

لیست قیمت ماشین آلات و ادوات کشاورزی

 

ادوات کشاورزی موتوری و غیر موتوری

همان طور که در بالا ذکر شد، ادوات کشاورزی انواع مختلفی از ابزارها و تجهیزات را شامل می شوند که هر کدام از نظر ساختاری و عملکرد با یکدیگر تفاوت دارند. در یک دسته بندی این ابزارها به تجهیزات موتوری و تجهیزات غیر موتوری تقسیم می شوند.
ادوات کشاورزی موتوری که نيروی مورد نياز قطعات متحرک آن ها با يک موتور احتراقی يا برقی تأمين می شود که خود در سه دسته پشتی، دستی و چرخدار قرار می گیرند.
ادوات کشاورزی غیر موتوری نسبتا وزن سبکی دارند و ممکن است در حين کار توسط کاربر حمل شوند يا روی زمين کشيده يا هل داده شوند که از جمله آن ها می توان به سمپاش پشتی استوانه ای اشاره کرد.
 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490