لیست قیمت ماشین آلات و ادوات کشاورزی

از گذشته تا کنون کشاورزان برای راحتی و همچنین کاهش هزینه‌های خود در امر زراعت، از ماشین آلات و ادوات کشاورزی برای انجام مراحل مختلف بهره می ‌برند. به همین دلیل هم هر کشاورزی باید با انواع مختلف این تجهیزات را خریداری کرده و نحوه کار کرد هرکدام را بداند تا بتواند از آن‌ها در کسب و کار خود به نحو احسن استفاده نماید. در تعیین لیست قیمت ادوات کشاورزی عوامل متعددی نقش دارند که از مهم ترین آنها می توان به اندازه و ابعاد دستگاه ها و همچنین نوع آنها اشاره کرد. لذا قیمت انواع این تجهیزات متغیر می باشد که باید قبل از خرید به این امر توجه کافی شود. مجموعه باغ ایرانی وارد کننده و تامین کننده ی انواع ماشین آلات و ادوات کشاورزی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد و در زمینه ی فروش این محصولات با باغداران، کشاورزان و صاحبان گلخانه ها آماده ی همکاری است.

قیمت ادوات کشاورزی

متخصصان برای مکانیزه کردن مراحل مختلف کشاورزی و باغداری، انواع مختلفی از تجهیزات و ادوات کشاورزی را طراحی و تولید کرده‌اند تا کشاورزان بتوانند با استفاده از آن‌ها، فرایندهای مختلف کسب و کار خودشان را به صورت اتوماتیک یا مکانیزه انجام دهند.  با پیشرفت تجهیزات و ادوات کشاورزی و اتوماتیک شدن آن ها، امور زراعت و باغبانی آسان تر و بهتر شده است.
کشاورزی چه در وسعت بزرگ و چه در وسعت کوچک نیازمند داشتن دستگاه های خوب و کاربردی برای سهولت و پیشبرد کارها است. کار کشاورزی و باغبانی بدون داشتن ابزارهای مناسب، بسیار سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن می باشد. بدین منظور لزوم بکارگیری ادوات کشاورزی پیشرفته امری ضروری بوده که باید مورد توجه قراربگیرد.
برخلاف سالیان گذشته که اغلب از وسایل دستی در مزارع و باغ ها استفاده می شد، در کشاورزی مکانیزه و مدرن حضور ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

 

لیست قیمت ابزار آلات و ادوات کشاورزی

 

دستگاه سمپاش

دستگاه سمپاش از ضروری‌ترین ادوات کشاورزی برای هرمزرعه‌ای است. سم‌پاش‌ها انواع مختلف دارند که از هر کدام به منظور سمپاشی زمین‌های کشاورزی استفاده می‌شود. کشاورزان می‌توانند انواع مختلف سموم مانند سموم جامد و مایع را با این دستگاه ها به صورت یکنواخت در کل مزرعه سمپاشی کنند.

کولیتواتور ها

کولیتواتورها، تیلرهای دو چرخی می باشند که برای خاک ورزی زمین های شالیزار و مرطوب به کار می روند. به علت رطوبت بالای زمین ها تردد تراکتورهای چهارچرخ باعث فشرده شدن خاک شده و رشد گیاه و هوادهی خاک را با مشکل مواجه می سازد. بنابراین برای عملیات خاک ورزی شالیزار با کولتیواتورها چرخ های حرکت آن باز شده و به جای آن تیغه های دوار نصب می گردد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490