محل مناسب اجرای دیوار سبز

طراحی و اجرای دیوار سبز ایده‌ای بسیار زیبا و جالب برای رهایی از فضای خشک و مدرن زندگی امروزه است. در واقع این دیوار با پوشش گیاهی پوشیده شده است و باعث طراوت و شادابی محیط و از بین رفتن آلودگی‌ها می‌شود. ساخت دیوار سبز در خانه، امروزه طرفداران زیادی دارد و گیاهان در لیست بهترین پوشش دیوار جای‌ می‌گیرند. دیوار سبز در جاهای مخلتفی کاربرد دارد و اتاق نشیمن ، نمای ساختمان ، فضاهای اداری ، رستوران ها و پارک ها از بهترین مکان ها برای دیوار سبز عمودی است.
استفاده از دیوار سبز در طراحی دکوراسیون رستوران میتواند تاثیر فوق العاده ای در فروش و جذب مشتری داشته باشد. اما متاسفانه امروزه، کمترین جایی را می توانید بیابید که از این پوشش سبز فوق العاده استفاده کرده باشد. لذت غذا خوردن در کنار یک دیوار سبز عمودی، به دور از زندگی های شهری و آلوده، می‌تواند خاطره‌ی خوبی را برای مشتریانتان همراه داشته باشد.
طراحی و ساخت دیوار زنده

طراحی و ساخت دیوار سبز در آشپزخانه

با ساخت یک دیوار سبز عمودی در آشپزخانه می توانید سبزی‌های مورد علاقه تان را، خودتان پرورش دهید و از گیاهان ارگانیک و دمنوش های خانگی استفاده کنید که برای سلامتی بسیار مفیدند. علاوه فواید سلامتی، می‌توانید آشپزخانه‌ای خاص و بسیار زیبا داشته باشید. در صورتی که آشپزخانه‌ی شما از نور کافی برای کاشت سبزیجات بهره‌مند نیست، می‌توانید از گیاهان کم نور استفاده کنید و آنها را به صورت عمودی همانند یک دیوار سبز بکارید.

طراحی و ساخت دیوار سبز در حمام

در دنیای امروز به طراحی این بخش از خانه توجه ویژه ای می شود. در خانه‌های بزرگ، حمام یک طراحی به خصوص را به خود اختصاص می‌دهد و دیوار سبز یک ایده‌ی نو برای استفاده در این مکان است و می‌توان در آن از گیاهان مفید برای پوست نیز بهره گرفت. گیاهان مناسب حمام می‌توانند گیاهانی باشند که به رطوبت بالایی نیاز دارند. شاید در خانه‌های کوچک، خیلی نتوان برروی دیوار سبزی بزرگ مانور داد، اما میتوان با استفاده از گلدان های کوچک و دیواری یک فضای سبز عمودی کوچک درست کرد.
دیوار سبز در حمام

طراحی و ساخت دیوار سبز در پذیرایی

اگر به دنبال یک دکوراسیون زیبا و خاص برای غذاخوری خانه‌ی خود هستید، توصیه‌ی ما به شما اجرای دیوار سبز است. غذا خوردن در کنار یک پوشش گیاهی زیبا می‌تواند فواید بسیاری برای ما داشته باشد و سبب جذب ویتامین های بیشتری بشود. این فضای سبز عمودی می‌تواند در کنار یک قفسه زیبا، جلوه‌ی بیشتری به غذاخوری شما بدهد. حتما لازم نیست که یک دیوار بزرگ و یک تکه را به این طراحی اختصاص بدهید، بلکه دیوار سبز می‌تواند در مکعب های ناپیوسته و یا با اندازه‌های مختلف نیز، زیبایی خاص خود را داشته باشد.

طراحی و ساخت دیوار زنده در اتاق نشیمن

دیوار زنده در منزل ، یک ایده‌ی عالی برای استفاده از مزایای نگهداری گیاهان در خانه است.  این پوشش دیوار می‌تواند هم به صورت یک تکه و با استفاده از تاسیسات دیوار سبز صورت بگیرد و یا تنها قرار دادن چند گلدان دیواری در کنار هم باشد. در هر صورت گیاهان بهترین پوشش دیوار محسوب می‌شوند و علاوه بر زیبایی، از اتلاف انرژی های گرمایی و سرمایی نیز جلوگیری می‌کنند و مانع ورود آلودگی صوتی به داخل می‌شوند. شما نیز می‌توانید به دور از ابعاد خانه و داشتن هزینه‌ی کم این فضای سبز عمودی را در نشیمن خود درست کنید و از آن لذت ببرید. 

طراحی و ساخت تراس سبز

با ساخت گرین وال در بالکن می توانید فضایی فوق العاده جهت استراحت و گذارندن اوقاتی خوش فراهم کنید. دیوار سبز در بالکن، به دلیل داشتن نور خوب و تهویه‌مناسب، می‌تواند تنوع گیاهی بیشتری نسبت به نوع داخلی آن داشته باشد. بنابراین گیاهان گلدار مناسب بالکنتان را انتخاب کنید و یک دیوار سبز زیبا و رنگی بسازید.

ساخت دیوار سبز در محیط های اداری

در محیط های خشک اداری، بیشترین چیزی که می‌تواند انگیزه‌ی کارمندان به داشتن خلاقیت و انرژی در کار را افزایش دهد، استفاده از گیاهان انرژی بخش مناسب محل کار است. طبق تحقیقات صورت گرفته، نگاه کردن به گیاهان سبز می‌تواند از استرس و عصبانیت بکاهد و تمرکز و بازده کاری را بالا ببرد. چینش گیاهان در دفتر کار، اصول مخصوص به خود را دارد. اما شما می‌توانید با داشتن یک دیوار سبز زیبا و یک تکه، علاوه بر زیبایی، از فواید گیاهان نیز بهره ببرید.
 
استفاده از دیوار سبز در ساختمان اداری

طراحی و ساخت دیوار سبز در پاساژها وفروشگاه ها

همانطور که گیاهان در محیط های اداری، انگیزه را افزایش می‌دهند. در فروشگاه ها و پاساژها نیز می‌توانند سبب جذب مشتری بیشتر و بالا بردن تقاضا برای خرید بشوند. اکثر فروشگاه‌های شهری، از یک محیط بزرگ با سقف های بلند تشکیل شده‌اند و این عامل می‌تواند یک نکته‌ی مثبت در استفاده از دیوار سبز باشد. شما می‌توانید از این قابلیت فضای خود استفاده کنید و یک دیوار سبز عمودی بزرگ و یک تکه اجرا کنید.  

استفاده از دیوار سبز در نمای ساختمان

ساخت گرین وال در نمای ساختمان و بام سبز علاوه بر زیبایی، مزایای اقتصادی و اکولوژیکی فراوانی برای افراد ساکن در ساختمان و افراد رهگذر دارد. دیوار سبز در دیواره‌ی ساختمان، می‌تواند از اتلاف انرژی جلوگیری کند و اجازه‌ی ورود سر و صدای اضافه را به داخل ساختمان ندهد. همچنین سبب خنک شدن و تصفیه‌ی هوای محیط اطراف شود و از این جهت برای رهگذران و یا ساختمان های اطراف نیز یک نکته‌ی مثبت تلقی شود.
 
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490