بازسازی خانه ویلایی قدیمی

طریقه بازسازی ویلای قدیمی

در صورتی که میخواهید باغ و ویلایی قدیمی خود را بازسازی کنید میتوانید با خیال راحتکار تان را به مهندسین و کارشناسان مجرب باغ ایرانی بسپارید.
باغ ایرانی با داشتن کارشناسان و مهندسین خود هم بنایی ویلایی قدیمی شما را و هم محوطه ویلایی شما را باز سازی میکند و از یک مکان قدیمی و فرسوده یک بنا و محوطه ی جدید با سبک مد نظر شما می سازد.
در صورتی که تمایل به همکاری با باغ ایرانی را دارید با شماره تماس :  09124682490
تماس حاصل فرمایید.
شاید برای شما هم جالب باشد که درباره بازسازی ویلای قدیمی بیشتر بدانید. با افزایش زندگی شهر نشینی و شلوغی در اکثر شهرهای بزرگ ایران خبری از خانه های ویلایی نیست. زندگی آپارتمان نشینی موجب شده است که منازل حیاط و باغچه های مشا داشته باشند. و از لذتی که در خانه های ویلایی می تواند وجود داشته باشد خبری نیست. به همین دلیل است که تا تعطیلی پیش می آید همه هجوم به مسافرت و سفر به شهرهای شمالی و خوش آب و هوا می برند. یک سری افراد با خرید ویلای تازه ساز و یا ویلاهای بازسازی شده در شمال کشور هر از چند گاهی با سفر به شمال آب و هوایی تازه می کنند. یک سری افراد هم که ترجیح می دهند ویلا و باغ نزدیک تری به منزلشان داشته باشند .

بازسازی ویلای قدیمی

در اطراف تهران باغ یا ویلا تهیه کرده اند و آخر هفته ها و تعطیلات را همراه خانواده به آنجا می روند و خوش می گذرانند. اگر ویلا قدیمی باشد نیاز به بازسازی ساختمان دارد. اگر لوله کشی و تاسیسات آن قدیمی باشد بهتر است. که قبل از ورود به آن و اسباب کشی کمی به آن سر و سامان بدهید. شما می توانید ظاهر ویلا را هم بازسازی کنید. و دکوراسیون داخلی آن را هم تغییراتی دهید. بهترین دکوراسیون برای یک ویلا در باغ این است که دکوراسیون آن زنده باشد. می توانید از لمینیت استفاده کنید از گیاهان طبیعی در جای جای ویلا استفاده کنید. حتی در سرویس بهداشتی آن هم می توانید یک گلدان زیبا بگذارید. البته اگر یک پنجره کوچک نورگیر هم داشته باشد که بسیار مناسب است.

نکاتی درباره بازسازی ویلا های شمال

بازسازی ویلا های شمال نسبت به ویلاهایی در شهر های دیگر با مدت زمان کمتری است. به دلیل آب و هوا و رطوبت و باران گیر بودن آن تاسیسات و لوله ها و کابینت آشپزخانه ها  زودتر پوسیده می شوند. همچنین اگر خانه تان را رنگ کرده اید و یا کاغذ دیواری نیاز است که این ها زودتر عوض بشوند چون زودتر خراب می شوند. بهتر است در شهرهای شمالی از مصالح مقاوم تری استفاده کنید. همچنین مصالحی که تا حد ممکن ضد آب باشند.و به راحتی زنگ نزنند و مقاومت بالایی در مقابل رطوبت داشته باشند. برای بازسازی ویلا ی شمال خود می توانید از کاغذ دیواری های با جنس پی وی سی که از مقاومت بالایی برخوردار هستند استفاده کنید. همچنین می توانید پنجره های بزرگ شیشه ای برای آن تعبیه کنید که نمای خوبی از فضای بیرون را برای شما به ارمغان بیاورند. همچنین اگر ویلای شما یک حیاط بزرگ داشته باشد جای مانور زیادی دارید. می تواند با استفاده از خدمات فضا سازی کوماس یک فضای سبز برای حیاط خود در بیاورید. همچنین با استفاده از چند درخت مختلف از جمله نارنج در شمال و کاشت گل های مختلف. زیبایی خوبی را برای حیاط منزل خود به ارمغان بیاورید. یک آلاچیق چوبی هم ایده بسیار خوبی است اما به دلیل رطوبت باید از آلاچیق های ضد آب و همچنین با جنس های مقاومی این کار را انجام دهید. که بتوانید در یک عصر تابستانی با خانواده از طبیعت خوب ویلای خود لذت ببرید.

نحوه محاسبه هزینه بازسازی ویلا

محاسبات هزینه بازسازی ویلا بسیار بستگی به این دارد که چند درصد ویلای خود را بازسازی کرده اید. اگر بازسازی محدود به آشپزخانه و بازسازی کابینت های آن باشد مطمئنا هزینه بسیار کمتری خواهد داشت./ پیمانکاری ویلا همچنین در ویلاهای قدیمی که تاسیسات قدیمی دارند بهتر است که یک بازسازی کلی تاسیسات انجام شود. در این صورت ممکن است که کمی هزینه های شما زیاد شود. اما تا سال ها راحت هستید و آرامش دارید. و گاه و بیگاه با خراب شدن لوله ها، برق کشی ها و … آرامشتان بهم نخواهد خورد.و هزینه های خرد با اعصاب خردی های زیاد نخواهید داشت.

هزینه بازسازی خانه قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی ایرانی

بازسازی خانه های قدیمی با کمترین هزینه

هزینه بازسازی خانه قدیمی

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490