اجرای محوطه سازی روف گاردن در کرج

روف گاردن یا بام سبز ، به فضای سبزی گفته می شود که روی بام ساختمان ها، ویلاها، بیمارستان ها، هتل ها  استخر ها و … اجرا می شود ، و طبیعت را به این فضا می آورد.
با توجه به افزایش ریزگردها و آلودگی هوایی که هروز شاهد آن هستیم به خصوص در شهرهای شلوغ و نزدیک به پایتخت، اجرای روف گاردن در کرج ، تهران و شهرهای همجوار بیشتر و بیشتر احساس می شود. اجرای روف گاردن ، گام بزرگی در جهت تمیزی هوا و زیبا کردن چهره شهری به شمار می رود.
روف گاردن هم می تواند فضایی شامل چندین گلدان با مبلمان متناسب ، هم می تواند در قالب فضای سبز وسیع و پارک مانند ایجاد شود.
اجرای روف گاردن در کرج از آن دسته شغل هایی است که نیاز به تجربه زیادی دارد و می بایست توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تبحر کافی داشته باشند. متخصصین ماهر و با تجربه باغ ایرانی در این زمینه سال ها تجربه دارند؛ اجرای محوطه سازی روف گاردن خود را در کرج به این تیم بسپارید. 

انواع محوطه سازی روف گاردن در کرج

محوطه سازی و اجرای روف گاردن در کرج در سبک های مختلفی طراحی و اجرا می شود که باب سلیقه مشتری باشد.

روف گاردن مدولار
روشی آسان وکاربردی که در همه بام ها می توان اجرا کرد. در این روش گیاهان با سطح بام اتصال ندارند، بلکه در گلدان های پیش ساخته کاشته می شوند؛ به این دلیل می توانید از تنوع گیاهی بالایی برخوردار باشید و اینگونه به راحتی می توان جای عناصر را تغییر داد و به جای دلخواه انتقال داد. همچنین می توان از المان های مختلف مثل آلاچیق مبلمان و … نیز بهره گرفت.

روف گاردن ترکیبی
ترکیبی از روف گاردن گسترده و متمرکز است.  در این نوع از روف گاردن عمق کاشت بیشتر است و کاشت گیاهان بوته ای در آن مکان امکان پذیر است. عمق کاشت در این روش سی سانت تا یک متر را شامل می شود که امکان تنوع گیاهی بیشتری به وجود می آورد.

 

اجرای محوطه سازی روف گاردن در کرج

 

قیمت اجرای روف گاردن در کرج

قیمت اجرای روف گاردن به عوامل متعددی  بستگی دارد که با کم یا زیاد شدن و یا حذف و اضافه کردن آنها تغییر می کند.
عوامل موثر در قیمت اجرای روف گاردن در کرج شامل :

1.    زیرسازی بستر بام 
2.    نوع روش مورد اجرا 
3.    انتخاب نوع گیاه و میزان آنها
4.    نور پردازی 
5.    نوع کفسازی 
6.    تجهیزات جانبی مثل آلاچیق ، مبلمان ، آبنما و …..
7.    مساحت بام مورد نظر
8.    انتخاب نوع محصولات
9.    نحوه آبیاری
 

نحوه آبیاری روف گاردن 

گیاهان روی بام سبز برای شاداب ماندن نیاز به آبیاری منظم  دارند. نحوه آبیاری باب سلیقه شما و امکان اجرای ةآن در بام سبزتان بستگی دارد . دو روش آبیاری وجود دارد ، اتوماتیک و دستی . قطره ای یکی از زیر شاخه های آبیاری اتوماتیک است .

نورپردازی روف گاردن 

یکی از موارد اساسی در طراحی و اجرای روف گاردن در کرج  نور پردازی است . این روش باعث زیباتر شدن محیط می شود اما روشی پر هزینه در عین حال جذابیت فضای روف گاردن در شب را بسیار بالا می برد و به صمیمی تر شدن فضا نیز کمک می کند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490