اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران

به طور کلی روف گاردن به مکانی گفته می شود که بستر کشت گیاه در ارتفاع بالاتر از سطح زمین و بر روی بستر مصنوعی شکل گرفته باشد. امروزه اجرای روف گاردن در تهران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اکثر مراکز تجاری ، مجتمع ها ، رستوران ها،  کافه ها و … به  ایجاد فضایی برای رفاه حال شهروندان پرداخته اند. با ایجاد باغچه هایی طبیعی بر روی بام ، روف گاردن هایی  به سبک مدرن را طراحی  و اجرا کرده اند .
در شهرهای بزرگی نظیر تهران، با توجه به آلودگی شدید هوایی که دارد و کمبود فضا، مهندسین و معماران با طراحی و اجرای روف گاردن بر روی ساختمان های تجاری و اداری به جبران و حل این مشکل بزرگ پرداخته اند.
باغ ایرانی با تیم ماهر خود همواره در زمینه اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران همراه شما همشهریان عزیز است.

ارزش و اعتبار ساختمان با اجرای روف گاردن 

اجرای روف گاردن سبب افزایش ارزش ملک و اعتبار ساختمان شما خواهد شد. به همین دلیل در بسیاری از ساختمان های جدید در تهران و همچنین در بازسازی مجتمع ها و ساختمان های قدیمی اقدام به طراحی و اجرای محوطه سازی روف گاردن کرده اند. در ساخت و اجرای محوطه سازی روف گاردن در ساختمان باید به انتخاب مصالح بسیار دقت نمود.
یکی از المان های بسیار مهم درطراحی و اجرای محوطه سازی روف گاردن کف سازی بام سبز است.

 

اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران

 

حفظ چرخه ی زیست محیطی با اجرای روف گاردن 

در شهر های شلوغ نظیر تهران به دلیل ازدحام و شلوغی و ساخت و سازهای متعدد در کوچه و خیابان های سطح شهر، پوشش گیاهی و درختان بسیار کمرنگ بوده  و حتی در بعضی نقاط شهر اصلا یافت نمی شود. این دلیلی برای مشکلات در چرخه زیست محیطی شده است ؛ برای حل این مشکل می توان در خانه ها محوطه سازی روف گاردن را شروع کرد تا هم لذت ببریم و هم به حفظ چرخه زیست محیطی کمک شایانی کرده باشیم.

چگونگی اجرای روف گاردن لاکچری 

 مشاهده نمونه های مختلف روف گاردن 
دریافت مشاوره از یک تیم طراحی متخصص
انتخاب گیاهان و گل های مورد علاقه خود 
بام ایرانی با سال ها تجربه کاری در زمینه اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران همراه همیشگی شما همشهریان عزیز الست.