اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران

به طور کلی روف گاردن به مکانی گفته می شود که بستر کشت گیاه در ارتفاع بالاتر از سطح زمین و بر روی بستر مصنوعی شکل گرفته باشد. امروزه اجرای روف گاردن در تهران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اکثر مراکز تجاری ، مجتمع ها ، رستوران ها،  کافه ها و … به  ایجاد فضایی برای رفاه حال شهروندان پرداخته اند. با ایجاد باغچه هایی طبیعی بر روی بام ، روف گاردن هایی  به سبک مدرن را طراحی  و اجرا کرده اند .
در شهرهای بزرگی نظیر تهران، با توجه به آلودگی شدید هوایی که دارد و کمبود فضا، مهندسین و معماران با طراحی و اجرای روف گاردن بر روی ساختمان های تجاری و اداری به جبران و حل این مشکل بزرگ پرداخته اند.
باغ ایرانی با تیم ماهر خود همواره در زمینه اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران همراه شما همشهریان عزیز است.

ارزش و اعتبار ساختمان با اجرای روف گاردن 

اجرای روف گاردن سبب افزایش ارزش ملک و اعتبار ساختمان شما خواهد شد. به همین دلیل در بسیاری از ساختمان های جدید در تهران و همچنین در بازسازی مجتمع ها و ساختمان های قدیمی اقدام به طراحی و اجرای محوطه سازی روف گاردن کرده اند. در ساخت و اجرای محوطه سازی روف گاردن در ساختمان باید به انتخاب مصالح بسیار دقت نمود.
یکی از المان های بسیار مهم درطراحی و اجرای محوطه سازی روف گاردن کف سازی بام سبز است.

 

اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران

 

حفظ چرخه ی زیست محیطی با اجرای روف گاردن 

در شهر های شلوغ نظیر تهران به دلیل ازدحام و شلوغی و ساخت و سازهای متعدد در کوچه و خیابان های سطح شهر، پوشش گیاهی و درختان بسیار کمرنگ بوده  و حتی در بعضی نقاط شهر اصلا یافت نمی شود. این دلیلی برای مشکلات در چرخه زیست محیطی شده است ؛ برای حل این مشکل می توان در خانه ها محوطه سازی روف گاردن را شروع کرد تا هم لذت ببریم و هم به حفظ چرخه زیست محیطی کمک شایانی کرده باشیم.

چگونگی اجرای روف گاردن لاکچری 

 مشاهده نمونه های مختلف روف گاردن 
دریافت مشاوره از یک تیم طراحی متخصص
انتخاب گیاهان و گل های مورد علاقه خود 
بام ایرانی با سال ها تجربه کاری در زمینه اجرای محوطه سازی روف گاردن در تهران همراه همیشگی شما همشهریان عزیز الست.
 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490