طراحی فضای سبز پشت بام

باغ ایرانی جز برترین طراحان فضای سبز ویلا در استان البرز می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با باغ ایرانی با ما در تماس باشید:


باغ ایرانی  :   09124682490


طراحی فضای سبز پشت بام
در گذشته توجه چندانی به تراس و پشت بام ها نمی شد و بیشتر به حیاط و طراحی آن اهمیت می دادند اما امروزه با کوچک تر شدن مکان های زندگی و حذف شدن حیاط از آپارتمان های امروزی تراس و پشت بام اهمیت بیشتری پیدا کرده اند و مردم به دنبال راهی برای زیباتر کردن این مکان ها هستند.
به همین دلیل طراحان فضای سبز با ایجاد فضای سبز در آنها، محیط دلنشینی به عنوان نشیمن برای ساکنان آن ساختمان فراهم می کنند. علاوه بر این در بعضی از مجتمع های تجاری و اداری بزرگ، از تراس و پشت بام به عنوان فضایی برای تعامل اجتماعی استفاده می کنند.

طراحی فضای سبز پشت بام آپارتمان

فضای بی استفاده ی پشت بام می تواند به یک استراحتگاه عمومی مفید تبدیل شود. گذاشتن گل و گیاه و سبزیجات با همسایه ها می تواند یک تجربه ی هیجان انگیز باشد. بسیاری از افراد پشت بام خود را به دست طراحان باتجربه می سپارند تا فضای سبزی زیبا بر روی پشت بام برای آنها ایجاد کنند . شما نیز اگر در حال ساختن خانه ی جدید هستید و یا می خواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید می توانید برای آن  یک بام سبز زیبا طراحی کنید، متخصصان ما می توانند در این زمینه به شما کنند . 
قبل از طراحی و ساخت پشت بام منزل خود حتما با یک کارشناس مشورت کنید که آیا  ساختمان شما توانایی تحمل بار اضافی را دارد یا نه. 

حفظ حریم پشت بام

وقتی که ساختمان های بلند بر پشت بام و یا تراس شما دید دارند ،می توانید برای مثال با ایجاد یک داربست چوبی و یا ایجاد دیواره های پوشیده شده از گل و یا قرار دادن آلاچیق حریم لازم را ایجاد کنید.

طراحی فضای سبز پشت بام

طراحی پشت بام سنتی

با استفاده از تخت های بزرگ سنتی می توان هم فضای کافی برای نشستن بر روی پشت بام فراهم کرد و هم فضای پشت بام را به یک فضای سنتی ایرانی تبدیل کرد. و میتوان از سبزه های بلند ، گلدان های بزرگ و یک آبنمای زیبا نیز استفاده کرد که علاوه بر حس زیبایی و آرامش، سر و صدای شلوغی شهر را نیز کمرنگ کند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490