اجرای فضای سبز حیاط

باغ ایرانی جز برترین طراحان در زمینه طراحی فضای سبز ، اجرای فضای سبز حیاط  در استان کرج می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با باغ ایرانی با ما در تماس باشید:


باغ ایرانی
 
09124682490


اجرای فضای سبز حیاط
حیاط خانه اولین تاثیر را بر دیدگاه مهمانان دارد. در نتیجه،به همان اندازه که  طراحی نمای ساختمان و فضاهای داخلی منزل اهمیت دارد طراحی فضای سبز حیاط نیز اهمیت دارد.
برای استراحت ، وقت گذراندن با خانواده، بازی با کودکان، پذیرایی از مهمان‌ها و… نیاز به یک فضای آرام و دلنشین دارد این دلایل، دلایل اصلی طراحی فضای سبز حیاط می باشد. یکی از مهم ترین اصول برای طراحی فضای سبز داشتن علم کافی در زمینه چیدمان، استفاده مناسب از همه ی فضا، استفاده مناسب از گیاهان و… است.
افراد علاقه دارند در حیاط منزل خود فضاهایی را به انجام کارهای مختلف اختصاص دهند. این فضا می تواند فضایی برای غذا دادن به حیوانات، استراحت، خواندن کتاب و روزنامه و… باشد. داشتن یک گوشه دنج با فضای خصوصی که مطابق سلیق شما طراحی شده باشد، می تواند به بهترین قسمت حیاط منزل شما تبدیل شود.

فضای سبز حیاط کوچک

اگر حیاط خانه شما کوچک است و میخواهید فضای دلنشین را برای خود فراهم کنید نگران نباشید حتی در صورت کوچک بودن حیاط ما میتوانید به شما کمک کنیم و با استفاده از طراحی و اجرای مناسب با محیط خانه فضای زیبا و دلنشینی را برای شما فراهم کنیم.
برای محوطه سازی حیاط های کوچک می توان از باغچه ها کمک گرفت، طراحی باغچه ها به شکل های منحصر به فرد و زیبا باعث زیباتر شدن فضای حیاط می شود. اما برای کاشت گیاه در باغچه حیاط باید به این مسئله دقت داشت که آن گیاه با آب و هوای شهر شما سازگار باشد با کاشتن گیاهان مختلف می توان حیاط منزل را به فضایی سرسبز  تبدیل کرد. بهتر است در باغچه های کوچک از انواع مختلف گیاهان استفاده نشود، زیرا استفاده از گیاهان مختلف در فضاهای کوچک نه تنها باعث زیباتر شدن فضا نمی شود بلکه باعث شلخته به نظر رسیدن حیاط می شود. بعد از طراحی کاشت گیاهان حیاط می توان آن ها را به شکل های مختلف و با المان های مختلف تزیین کرد. بعد از کاشت گیاهان نیاز به مراقبت دارند تا بتوانند زیبا، سالم و سرحال بمانند در غیر این صورت گیاهان پژمرده و از بین می روند. برای مراقبت از گیاهان باید کارهایی از قبیل : کندن علف ها ی هرز، تهیه خاک مناسب برای رشد گیاهان، آبیاری به موقع و…  انجام داد.
ایده برای طراحی فضای سبز حیاط
اگر حیاط منزل شما کوچک است و فضایی برای ایجاد باغچه وجود ندارد میتوان از دیوار سبز استفاده کرد . و یا میتوان  انواع گلدان ها و یا شلف ها را بر روی دیوار نصب کرد و بر روی آن گل و گیاه کاشت در این صورت با این اینکه حیاط منزل شما فضایی برای ایجاد باغچه ندارد اما دارای سرسبزی خواهد بود و در عین حال زیبایی خود را دارد حتی ممکن است این ایده بسیار زیبا تر از باغچه باشد.

اجرای فضای سبز حیاط ویلا

طراحی و اجرای فضای سبز حیاط ویلا یکی از کارهایی است که نیازمند استفاده از کارشناس مجرب در اجرای آن دارد. ویژگی یک ویلای جذاب فضای سبز جذاب آن می باشد. اگر در هنگام ورود به یک ویلا در محوطه آن با فضای سبزی مواجه شوید که این فضا شما را به استراحت و تفریح دعوت می کند هم چنین اگر این فضا شیک و مدرن نیز باشد قطعا از حضور خود در این محیط لذت می برید.
چگونگی طراحی و اجرای فضای سبز حیاط ویلا خود را برعهده مهندسین خبره و مجرب بگذارید تا بتوانند یک ویلای شیک و مدرن را به شما تحویل دهند. در محوطه سازی ویلا  به جز فضای سبز حیاط فضاهای دیگری نیز برای استراحت و تفریح نیاز است. با خیال راحت برای اجرای محوطه سازی ویلای خود با باغ ایرانی تماس حاصل فرمایید.
باغ ایرانی
 
09124682490
 

اجرای فضای سبز حیاط ویلا

فضای سبز حیاط ویلایی

برای طراحی و اجرای فضای سبز حیاط ویلا می توان از المان های مختلفی استفاده کرد مانند استفاده از آلاچیق، مبلمان، میز صبحانه خوری و … برای استراحت و دورهمی، استفاده از کف پوش های زیبا و استاندارد، درست کردن مسیر های جذاب که فرد را به جای جذابی برساند، محوطه سازی ورودی ویلا جزء مهمترین بخش می باشد زیرا اولین چیزی است که وقتی فردی وارد ویلا می شود با آن رو به رو می شود، استفاده از استخر، آبنما و درست کردن بخشی از فضا برای بازی برای مثال گذاشتن یک میز تنیس، نورپردازی مناسب و ملایم و… 
یکی از عناصر اصلی در طراحی محوطه، وجود آب است كه قسمتی از آن برای آبیاری و حفاظت گیاهان باشد و بخش دیگر به منظور ایجاد زیبایی. اما آنچه که مورد توجه می باشد وجود و تأثیر آب از لحاظ زیبایی در محوطه فضای سبز  است مانند استفاده از آب نماها ،استفاده از حوض، استفاده از استخر و … 
فواره و آبنماها می توانند تاثیر به سزایی در خنك كردن هوای محل داشته باشند . طراحی آب نما در محوطه فضای سبز به شکل های مختلف وجود دارد که کاملا بستگی به  سلیقه شما دارد .

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490