فروش ادوات کشاورزی ارزان در کرج

ادوات کشاورزی از مهم ترین و اصلی ترین وسایل مورد نیاز در صنعت کشاورزی و باغداری می باشد که به منظور تسهیل انجام کارها و بهبود زراعت مورد استفاده قرار میگیرند. برخلاف گذشته که اغلب از وسایل دستی در مزارع و باغ ها استفاده میشد، در کشاورزی مکانیزه و مدرن حضور ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است.

شماره تماس: 09124682490

انواع ادوات کشاورزی

تیلر

تیلر نوعی تراکتور باغی است در ابعادهای کوچک تر که تقریبا تمام قابلیت های تراکتور را در مقیاس کوچک تر دارد و در عملیات کاشت، داشت و برداشت استفاده می گردد.

کولیتواتور

کولیتواتور ها تیلرهای دو چرخی می باشد که برای خاک ورزی زمین های شالیزار و مرطوب به کار می روند. به علت رطوبت بالای این زمین ها تردد تراکتورهای چهارچرخ باعث فشرده شدن خاک شده و رشد گیاه و هوادهی خاک را با مشکل مواجه می کند.

فروش ادوات کشاورزی ارزان در کرج

شخم زن

یکی دیگر از ماشین آلات ضروری برای هر مزرعه دستگاه شخم زن است. دستگاه های شخم زن علاوه بر شخم زدن، کارهایی مانند اضافه کردن مواد مغذی به خاک و آماده سازی آن برای کشاورزی را نیز انجام می دهند.

چیزل پکر

چیزل پکر، یکی از ادوات کشاورزی برای خاک ورزی اولیه محسوب می شود که وظیفه انجام شخم در زمین های آبی و دیم را بر عهده دارد. این دستگاه در مقایسه با گاو آهن های برگرداندار با عمق کار یکسان، دارای مقاومت کششی کمتری ( در حدود نصف مقاومت کششی مورد نیاز در هر متر عرض کار) می باشد.

سم پاش

سم پاش و لوازم سم پاشی یکی دیگر از پرکاربردترین ادوات کشاورزی هستند که برای هر کشاورز و باغبانی نیاز می باشد. از این دستگاه برای سم پاشی زمین های کشاورزی استفاده می شود به این صورت که کشاورز می تواند انواع مختلف سموم مانند سموم جامد و مایع را با این دستگاه به صورت یکنواخت در کل مزرعه سم پاشی کند.

کود پاش

از این وسیله برای پاشیدن کود در مزرعه استفاده می شود. کود پاش و سم پاش عملکرد تقریبا مشابهی دارند ولی در کشاورزی صنعتی امروزی برای هر کدام دستگاه جداگانه تهیه می شود.

بذر پاش

برای توزیع و پاشیدن دانه و بذرهای مختلف در نقاط معین مزرعه می توان از این دستگاه ها استفاده کرد. این مدل دستگاه ها ادوات کشاورزی نیز مانند دستگاه های مخصوص کود مستقل نبوده و بر روی تراکتور نصب می شوند تا بتوان از آن به منظوره بذر پاش استفاده کرد.

مه پاش

دستگاه مه پاش و رطوبت ساز یکی دیگر از وسایل جدید ادوات کشاورزی است که در کشاورزی و باغبانی استفاده می شود. ماشین مه پاش و یا رطوبت ساز وسیله ای است که بخار غلیظی منتشر می کند که شبیه به مه یا دود است.

علف زن بنزینی مدل هیوندای

این یکی از ادوات کشاورزی است که مجهز به سیستم استارت سریع برای سهولت در روشن شدن و نیز مجهز به موتور بنزینی ویک تیغه ی ۴T فولادی است.

علف زن بنزینی مدل اشتیل

این دستگاه دارای موتوری با قدرت۱٫۸ اسب بخار و دارای فرمان دوچرخه ای قابل تنظیم می باشد.

گوشه زن بنزینی مدل آینهل

از جمله ادوات کشاورزی با برند آینهل می باشد که با وزنی معادل ۵٫۴ کیلوگرم ساخته شده است. از این دستگاه برای کوتاه کردن و هرس کردن علف های هرز مزارع و باغ ها استفاده می شود که در دو نوع موتوری و برقی ساخته شده است. گوشه زن بنزینی آینهل مجهز به یک موتور دو زمانه قدرتمند بوده که با توانی معادل ۷۵۰ وات کار می کند. حجم موتور این محصول ۲۷٫۵ سی سی می باشد.

داس موتوری مدل اکتیو

این دستگاه مجهز به موتور بنزینی و پرقدرت، استارت سریع و آسان برای روشن سریع دستگاه و دارای سیستم خنک کننده کاربراتور و نیز دارای تیغه برش ۲۳۰ میلی متر و قرقره برش نخ نایلون است.

قیمت ادوات کشاورزی

هر یک از تجهیزات کشاورزی به نوبه خود اهمیت زیادی دارند و قیمت فروش تجهیزات کشاورزی نیز روز به روز بیشتر می شود بنابراین خرید تجهیزات کشاورزی استاندارد سبب کاهش در هزینه تعمیر شده و همینطور ضد عفونی کردن مدام دستگاه ها سبب می شود تا دستگاه بتواند طول عمر بیشتری داشته باشد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490