فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی

مجموعه باغ ایرانی تامین کننده و عرضه کننده ی تجهیزات و ادوات کشاورزی، با بیش از سالها تجربه ی درخشان خود توانسته است کمک شایانی به پیشرفت و پیشبرد صنعت کشاورزی نماید. متخصصین این مجموعه با ارائه ی طرح های ابداعی خود که هماهنگ با نیازهای جامعه ی کشاورزی ایران می باشد، توانسته اند عرضه کننده و فروشنده محصولات نوآورانه مطابق با تقاضای کشاورزی عزیزمان باشند. با پیشرفت تجهیزات و ادوات کشاورزی کار برای کشاورزی، باغداران، صاحبان گلخانه ها و کلیه فعالان این عرصه آسان تر شده است. این تجهیزات کارهای مختلفی اعم از آبیاری، کاشت و برداشت محصولات، شخم زنی، سم پاشی و… را انجام می دهند و در این زمینه به کشاورزان کمک شایانی می کنند.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

 

فروش ارزان ادوات کشاورزی

ادوات کشاورزی از اصلی ترین وسایل مورد نیاز در صنعت کشاورزی و باغداری محسوب می شوند که به منظور تسهیل انجام کارها و بهبود زراعت مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزارها با توجه به نوع و نحوه عملکرد و کارایی، در اندازه و ابعاد مختلفی تولید شده و از نظر جنس نیز با هم تفاوت دارند. دلایل زیادی برای استفاده از ابزار آلات و ادوات کشاورزی  وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تسهیل در هر یک از فعالیت های کشاورزی و باغداری
 • کاهش نیاز به نیروی بدنی و انسانی
 • افزایش سرعت فعالیت های مختلف کشاورزی
 • بهبود کارایی به دلیل انجام بهتر فرآیندهای مختلف
 • کاهش هزینه ها به دلیل حذف نیروی های انسانی و جایگزینی آن ها با ادوات کشاورزی

انواع ادوات کشاورزی

با توجه به تغییر و تحولات زیادی که در این صنعت کشاورزی صورت گرفته است، تجهیزات و ادوات کشاورزی نیز با تغییرات چشمگیری مواجه شده و در حال حاضر می توان دستگاه های جدیدی را در این زمینه مشاهده نمود. انواع ادوات کشاورزی می‌توانند بسیاری از کارهای سخت را مثل سمپاشی، شخم زدن، آبیاری و حتی برداشت محصول را انجام دهند. در حالت کلی ابزارها و دستگاه های مورد استفاده در کشاورزی را می توان به دو گروه تقسیم بندی نمود:
تجهیزات موتوری
تجهیزات غیر موتوری

 

فروش تجهیزات و ادوات کشاورزی 

 

انواع ادوات کشاورزی دستی

از کاربردی ترین ادوات کشاورزی می توان دستگاه ها و ابزارهای کوچکی را نام برد که به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از این ادوات نیاز به اپراتور انسانی بوده و هیچ گونه موتور بر روی آنها نصب نمی گردد. کاربردی ترین ادوات کشاورزی دستی از قرار زیر می باشند:

 1. شلنگ های آبیاری قطره ای
 2. شمشاد زن
 3. چمن زن
 4. انواع اره دستی و برقی
 5. سمپاش
 6. انواع قیچی باغبانی
 7. بیل و بیلچه

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490