فروش گلدان شهری

گلدان شهری گلدانی است که معمولا در آن گل و گیاه مصنوعی و تزیینی و یا حتی طبیعی قرار می دهند، که باعث زیبایی محیط شهری  می گردد و اکثرا از دو جنس فایبر گلس و بتن تهیه می شود.

طراحی شهری زیبا و مناسب می تواند.راهی برای ترویج جاذبه های توریستی شود  و وضعیت اقتصادی را بهبود بخشد. اگر طراحی اصولی  نصب و راه گلدان های شهری به طور کامل رعایت شود.می تواند تاثیر زیادی بر رونق صنعت گردشگری نیز بگذارد.
زیباسازی شهرها امری تخصصی است.و نمی توان سلیقه شخصی را در آن دخالت داد برای طراحی فضای سبز شهر باید  از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک گرفت.

 

گلدان شهری

نصب انواع گلدان های شهری

مفهوم زیباسازی شهر و طراحی و اجرای فضای سبز بیانگر، استفاده از تجهیزاتی است.که علاوه بر رفاه حال شهروندان، جهت بهتر دیده شدن.منظره شهرها نیز تاثیر داشته باشد و حتی از نظر کاشت گیاه و درخت نیز به تولید هوای پاکتر کمک نمایند.
از مهم ترین المان هایی که بر زیبا سازی شهر ها تاثیر زیادی می گذارند.می توان به گلدان های شهری اشاره کرد.در شهرهایی که آثار باستانی و جاذبه توریستی وجود ندارد می توان با طراحی زیبا و مدرن گردشگر جذب کرد.
گلدان های شهری با اهداف گوناگون در شهر ها مورد استفاده قرار می گیرند.که بعضی از آن ها برای افزایش زیبایی و بعضی برای محافظت در محل هایی نصب می شوند.تا  مانعی برای ورود و یا ایجاد ترافیک باشند.

 

نصب گلدان شهری

 

 گلدان شهری

گلدان های شهری کاربردهای متفاوتی دارند ،  بعضی از گلدان ها جنبه تزئینی دارند و بر روی آنها طرحها و نقشهای زیبایی طراحی شده است.  جنس  این گلدان ها اغلب از شیشه، پلاستیک و سرامیک ساخته می‌شود. گلدان های شهری  در جاهای مختلفی مثل کنار خیابن ها ، پارک ها ، ورودی رستوران ها و ساختمان ها ، در حیاط دانشگاه ها و ساختمان های دولتی و اداری نصب می گردد. البته حتی در خانه ها و ویلاهای شخصی نیز ازاین گلدان ها استفاده می شود. نمونه این گلدان ها را در تنوع فراوان میتوانید در پل طبیعت تهران و سایر پارک ها و فضاها، در کنار نیمکت های مدرن، کفپوش و چمن مصنوعی و آلاچیق های استفاده  شده  مشاهده نمایید.

گلدان شهری بتنی

 

محل نصب گلدان های شهری

گلدان یا جای گل به معنی محل رویش گل یا گیاه می‌باشد؛ بعصی از گلدان ها جهت زیبایی ساخته می شنود و داخل آن نیز گیاهان زینتی کاشته می‌شود. گلدان برای جاهای مختلفی همچون، لبه پنجره، راهرو ها ، ورودی ها ،حیاط ویلا ، باغ یا  کنار خیابان و وسط  قر ار می گیرند. بعضی از آنها را نیز جهت پرچین و یا ایمنی در لبه پله‌ها و بلندی‌ها قرار گرفته می شوند.

 

نصب گلدان پارکی

مزیت گلدان شهری

گلدان های شهری در رنگ ها و طرح های مختلفی بنا به محل نصب و سلیقه مشتری ساخته می شوند . جابجایی و انتقال آنها راحت می باشد . در برابر یخ زدگی و بارندگی و نور مستقیم آفتاب مقاوت بالایی دارند و از بین نمی روند.

 

فروش گلدان سیمانی

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490