فروش انواع ادوات کشاورزی

ادوات کشاورزی از مهم ترین وسایل مورد نیاز در صنعت کشاورزی و باغداری محسوب می شوند که به منظور تسهیل انجام امور، سرعت بخشیدن به کارها و بهبود زراعت مورد استفاده قرار می گیرند. در گذشته اغلب از وسایل دستی در مزارع و باغ ها استفاده می شد. در نتیجه عملیات های کشاورزی و باغداری با کندی صورت می گرفت. اما امروزه  در کشاورزی مکانیزه و مدرن حضور ادوات کشاورزی پیشرفته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است. چرا که علاوه بر سهولت در انجام امور کشاورزی، سبب کاهش هزینه ها می شوند. ادوات کشاورزی انواع مختلفی از لوازم و تجهیزات موتوری و غیر موتوری صنعت کشاورزی را شامل می شوند که هر کدام عملکردهای مختص به خود را دارا هستند. مجموعه باغ ایرانی با فروش انواع ادوات کشاورزی به قیمت مناسب با کشاورزان، باغداران و فعالان این حوزه آماده ی همکاری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  زیر تماس حاصل فرمایید.

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

09124682490

 

انواع ادوات کشاورزی

امروز کشاورزی از مهم ترین فعالیت ها به شمار می رود، چرا که تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد و همچنین میزان رفاه در جامعه دارد. از این رو  ابزارآلات و ادوات کشاورزی نیز با تغییرات چشمگیری مواجه شده و در حال حاضر می توان دستگاه های جدید و مدرن را در این زمینه مورد استفاده قرار داد. در کشاورزی، باغداری و فضاهای سبز انواع مختلفی از ابزارها و تجهیزات به کار می روند که در نتیجه ی آن ادوات کشاورزی را می توان در دسته بندی های مختلفی قرار داد. به طور تجهیزات و ابزارآلات مورد استفاده در کشاورزی را می توان به دو گروه تقسیم بندی نمود:
ادوات کشاورزی مدرن: طراحی صورت گرفته برای این ادوات کشاورزی جدید و مدرن بوده و تلاش شده است تا حد امکان نقش نیروی انسانی در آها کاسته شود. انواع موتور و پمپ های برقی، ماشین آلات بزرگ، تجهیزات سم پاشی و غیره از جمله گزینه هایی می باشند که در دسته ادوات کشاورزی مدرن قرار می گیرند.
ادوات کشاورزی سنتی: از کاربردی ترین ادوات کشاورزی سنتی می توان به ابزارآلات و دستگاه های کوچکی نظیر انواع قیچی و بیل و بیلچه اشاره نمود که به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارت دیگر، برای استفاده از این ادوات نیاز به اپراتور انسانی بوده و هیچ گونه موتور بر روی آنها نصب نمی گردد.

 

فروش انواع ادوات کشاورزی

 

مزیت های بکارگیری ادوات کشاورزی

  • بهره وری بهتر از نیروی انسانی
  • افزایش میزان تولید
  • افزایش در آمد ها
  • کاهش هزینه ها

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490