طراحی باغ ویلا ساده

طراحی باغ ویلا ساده بر اساس یک سری اصول و ضوابط طراحی می گردد که نیاز به بررسی ها لازم می باشد.
مجموعه باغ ایرانی از بهترین مراکز طراحی باغ ویلا به سبک های گوناگون می باشد این مجموعه در طراحی باغ ویلا از افرادی که در این زمینه تخصص و مهارت کافی دارند برخوردار می باشد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های مجموعه باغ ایرانی در سایت تماس حاصل نمایید.

عوامل موثر طراحی باغ ویلا ساده

یکی از مهم ترین و اساسی ترین موارد در طراحی باغ ویلا ساده که نقش به سزایی در زیبایی و جذابیت آن دارد طراحی فضای سبز و و باغچه در محوطه ویلا می باشد. توجه به موصوع رنگ ها و ایجاد هارمونی مناسب بین رنگ ها ی استفاده شده در نما و گیاهان نیز تاثیر خوبی در زیبایی باغ ویلا می تواند داشته باشد.
مثلا در طراحی باغ ویلا ساده با مصالح چوب باید گیاهان و درختان که با مصالح چوبی متناسب می باشد باید استفاده نمود.

 

طراحی باغ ویلا ساده

سبک های گوناگون طراحی باغ ویلا ساده

طراحی باغ ویلا ساده می تواند به صورت ویلا یک طبقه و یا دوبلکس با سبک های گوناگون مدرن کلاسیک، سنتی و روستیک طراحی شود. در طراحی باغ ویلا به سبک مدرن می توان از المان هایی همچون فلاور باکس، پرگولاهای فلزی و شیشه ای و گودال های آتش استفاده کنید. همچنین در طراحی باغ ویلا به سبک کلاسیک بشتر از مصالح و المان هایی که از سنگ می باشد استفاده می کنند. مانند آلاچیق های سنگی، مسیر های سنگی، مبلمان و گودال های آتش از جنس سنگ استفاده می شود.
در طراحی باغ ویلا به سبک سنتی که طرافداران خاص خود را دارد و بیشتر مورد توجه ایرانیان می باشد که با استفاده از اشکال هندسی  و تقارن سازی و مصالحی همچون آجر و المان هایی همچون حوض و حوضچه، تخت های چوبی حصیری، شیشه های رنگی و بهار خواب و شاه نشین استفاده می شود.
در طراح باغ ویلا به سبک روستیک از چوب های کنده ای آلاچیق و مبلمان چوبی و میزهایی که از الوار و کنده های بزرگ است استفاده می شود.

اصول طراحی ویلا ساده 

از مهمترین اصول طراحی ویلا ساده رعایت اصول اولیه معماری می باشد که شامل مواردی همچون تعیین محل و ابعاد زمین باغ ویلا، توجه به جهت گیری ویلا و جهت طلوع و غروب خورشید، تعیین حجم و فرم معماری، مسیر های ارتباطی بین باغ و بنا، طراحی داخلی فضا باغ با توجه به نورگیری و انتخاب نوع مصالح مورد استفاده در فضای داخلی و خارجی باغ ویلا می باشد.
این موارد از اصول اولیه طراحی باغ ویلا ساده می باشد که رعایت هر یک از این موارد در طراحی باغ ویلا تاثیر به سزایی دارد.
علی رغم تمام توضیحاتی که داده شد اگر سوالاتی درباره طراحی باغ ویلا ساده یا مواردی دیگری در رابطه با طراحی باغ ویلا و محوطه سازی ویلا دارید کارشناسان ما در مجموعه باغ ایرانی آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه راهکارهای ویژه طراحی باغ ویلا و فضای به شما مشتریان محترم هستند. 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490