طراحی تخصصی محوطه سازی در کرج

به استفاده از المان‌های مختلف و جای گذاری مناسب آنها در کنار یکدیگر، برای زیباتر شدن فضای بیرونی مکان های مختلف محوطه سازی گفته می شود. محوطه سازی در کرج شاخه ای گسترده در صنعت ساخت و ساز است که امروز با رشد روز افزون جمعیت و افزایش آپارتمان نشینی اهمیت دو چندان یافته است. محوطه سازی تنها به کاشت گل و گیاه و ایجاد محوطه‌ای سبز در حیاط ویلا یا آپارتمان محدود نمی شود. بلکه پلان‌های محوطه سازی در کرج علاوه بر ایجاد فضای سبزی مدرن المان‌های مختلفی چون آلاچیق، باربیکیو، آبنما، نهر، برکه و … را با رعایت استاندارد و اصول زیبا شناسی را شامل می‌شود. طراحی تخصصی محوطه سازی در کرج توسط مجموعه باغ ایرانی، این امکان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا فضای مورد نظر خود را به بهترین شیوه زیبا نماید و از منظره ای دلنشین لذت ببرید. جهت مشاوره در امر محوطه سازی در کرج با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید. 

 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید: 

 09124682490

 

اهمیت محوطه‌سازی در کرج 

امروزه محوطه سازی در کرج یکی از مهم‌ترین معیارها برای سنجش میزان زیبایی فضاهای مختلف به شمار می‌رود. به این دلیل که میزان ساخت‌وساز در شهرها و شهرنشینی افزایش‌یافته است و خانه ها دیگر مثل قدیم نیستند. همچنین به دلیل کاهش فضای سبز و گسترش آلودگی هوا، بسیاری به دنبال ایجاد محوطه ای مناسب هستند. محوطه‌سازی در کرج به این دلیل مهم است که فضای دلنشین و تازه‌ای برای نشستن و لذت بردن از محیط ایجاد می‌کند. در زندگی شهری، اغلب خانه‌ها به شکل آپارتمان ساخته می‌شوند که در نتیجه فضای سبز کمتری وجود دارد. با ایجاد محوطه‌ سازی در کرج می‌توان فرصتی برای نشستن و لذت بردن از فضای سبز ایجاد کرد و جلوه های بصری محیط را ارتقاء بخشید. 

 

طراحی تخصصی محوطه سازی در کرج 

 

اصول محوطه سازی

 استفاده از برکه، نهر، استخر، گل کاری، درخت کاری، رواق،آلاچیق، آبنما، باربیکیو و . . . از بخش های مهم محوطه سازی در کرج به شمار می روند. با توجه به مساحت و سلیقه کارفرما طرح ها و المان های متنوعی در محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرند.
یکی دیگر از مهم ترین گامهای اصلی طراحی و اجرای محوطه سازی در کرج، جانمایی و آرایش گل و گیاهان در موقعیت مناسب و مطلوب خود به بهترین شکل ممکن می باشد که باید قبل از اجرا در طراحی، نوع چیدمان گل و گیاه در طرح مورد نظر مشخص و معلوم گردد. 
همچنین طرح های متنوع و متناسب با ساختمان یا ویلا تاثیر فراوانی در زیبایی و خوش نما کردن فضای مورد نظر دارد.
 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490