بهترین مجری طراحی فضای سبز شهری در کرج

بهترین مجری طراحی فضای سبز شهری در کرج در مجموعه باغ ایرانی می باشد. این مجموعه انواع خدمات کشاورزی و فروش ادوات آن،  محوطه سازی و ساخت ویلا را با بهترین متخصصین اجرایی و مناسب ترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما می توانید برای اطلاع  از هزینه ها و خدمات باغ ایرانی به سایت مراجعه کرده و با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

طراحی  و اجرای فضای سبز شهری 

فضای سبز معمولآ در شهرهای مختلف به شکل های متفاوتی اجرا می شود. از جمله فضاهای سبز شهری پارک ها، میدان ها، معابر شهری و مجموعه های  ورزشی می باشند. چگونگی اجرای طراحی فضای سبز شهری به موقعیت جغرافیایی آن منطقه بستگی دارد. برای طراحی فضای سبز استاندارهای کلی توسط سازمان ملل تعریف شده است. به این شکل که برای هر فرد مقدار فضای سبز باید 20 تا25 متر مربع باشد. اما در کشور ما بین 7 تا 12 متر مربع می باشد و مشخص است در کشور ما این فضا کمتر است. یکی دیگر از معضلات شهر نشینی آلودگی هوا می باشد. فضای سبز باید به گونه ای باشد که بیشترین بخش از یک شهر را در برگیرد و این خود می تواند مبارزه ای بر علیه آلودگی هوا باشد. هرچه فضای سبز بیشتری در کشور وجود داشته باشد هوای پاکیزه تری هم ایجاد می شود. از جمله طراحی های فضای سبز شامل فضای سبز عمومی، فضای سبز خیابانی و آبیاری فضای سبز می باشد. این طراحی ها و اجرای آنها از موارد مهم طراحی  و اجرای فضای سبز شهری به شمار می آیند.

 

بهترین مجری طراحی فضای سبز شهری در کرج

 

تاثیرات مثبت فضای سبز شهری

 در زندگی شلوغ و پرترافیک شهری با وجود آلودگی ها و رشد جمعیت پاگیزه ماندن هوا یک آرزو است. آلودگی هوا معضل زندگی شهر نشینی شده است. برای از بین بردن این آلودگی ها بجز طرح های ترافیک شهری می توان به طراحی  و اجرای هر چه بیشتر فضای سبز شهری نیز اشاره نمود. هر اندازه طراحی  و اجرای فضای سبز شهری بیشتر باشد به زیبایی ظاهری شهر می افزاید و هم سلامتی شهروندان تا تضمین می کند. اجرای فضای سبز آب و هوای سالم تری هم برای شهر های بزرگ ایجاد می کند. حضور سالمندان در ساعاتی از روز و استفاده از فضای سبز یکی دیگر از تاثیرات مثبت آن به شمار می آید. بازی کودکان و استفاده خانواده ها از پارک ها از محاسن اجرای هر چه بیشتر فضای سبز بشمار می آید. از دیگر ویژگی های فضای سبز شهری تولید اکسیژن و کنترل تشعشعات نور است. کنترل باد و ذخیره انرژی، کاهش دما و زیباسازی شهری، احساس آرامش و کاهش آلودگی صوتی از تاثیرات مثبت طراحی  و اجرای فضای سبز شهری به شمار می آیند.

مراحل طراحی  و اجرای فضای سبز 

هر یک ازمراحل طراحی فضای سبز شهری به شناسایی منابع و نیازهای شهری و قوانین شهرها بستگی دارد. تحلیل منابع و نیازهای شهری باید مطابق با قوانین آن شهر باشد. اقدامات اجرای فضای سبز باید با شرایط محیطی تطابق داشته باشد و در نهایت بسط و طراحی از مراحل اجرای فضای سبز شهری به حساب می آیند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490