طراحی باغ ویلا 500 متری

برای طراحی باغ ویلا ۵۰۰متری باید خیلی شمرده قدم برداشت. وجود متراژ کوچک از انتخاب سبک های عمارت سازی در باغ یا ساختن ویلای بزرگ کلاسیک پر کار منع می کند. در ادامه با طراحی باغ ویلا بیشتر آشنا می شویم. مجموعه باغ ایرانی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت، طراحی ویلا در کرج ، بازسازی آپارتمان در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.
 

طراحی باغ ویلا 500 متری

طراحی باغ ویلا ۵۰۰متری

باغ هایی که از متراژ کمی برخوردار هستند مزایای فراوانی دارند اگر بخواهیم اشاره کنیم نگهداری آسان تری نسبت به باغ های بزرگ دارد.

طراحی باغ ویلا 500متری

شما در باغ ویلاهای کوچک می توانید از هاموک استفاده کنید و یک فضای رویایی و دنج برای خود طراحی کنید. 
در باغ ویلا های ۵۰۰ متری می توانید از فضاهایی که کوچک و بدون کار مانده است با استفاده از شلف های گلدان تزیین و خوش رنگ کنید.

محوطه سازی باغ ویلا 

برای طراحی محوطه ویلای خود نباید سبک غیر مرتبط با داخلی ویلا را انتخاب کنید. با استفاده از انتخاب خاک مناسب برای محوطه سازی باغ ویلا ومصالح ساختمانی ، ساخت المان های خاص که شامل رواق برکه باربیکیو و… می توانید فضایی جذاب ایجاد کنید.
همچنین ایجاد جوی در محوطه ی باغ ویلا بسیار دلشنین است. به صورت کلی وجود آبنما و استخر حوض یا نهر در باغ ایرانی یکی از مهم ترین عوامل در طراحی باغ ویلا می باشد. 

استفاده از تاسیسات برقی 

کف سازی در محوطه سازی باغ ویلا باید با دقت و  با مصالح و یا متریال با کیفیت انجام پذیرد. زیرا استفاده نکردن از مصالح بوم آور می تواند متناسب اقلیم نباشد.استفاده از تاسیسات برقی و بهره گیری از انرژی برق برای روشنایی محوطه و نورپردازی های رنگی برای زیباتر شدن فضا که اگر این سیستم اصولی اجرا شود نقش مهمی در ایمن سازی و یا کاهش هزینه ها دارد. 

ویلا طراح

یک پیشنهاد طراحی بسیار چشم نواز برای باغ ویلا استفاده از رنگ سفید برای رنگ آمیزی یک دیوار و استفاده از گل های رونده می تواند فضای زیبایی برای شما ایجاد کند. اگر باغ ویلای شما به سبک سنتی و یا ایرانی طراحی شده است می توان از دیوار آجری یا کاه گل یا سیم گل نیز کمک گرفت. مجموعه باغ ایرانی در زمینه طراحی ویلا در کرج و طراحی فضای سبز در کرج و تهران نیز فعالیت می کند.

صفر تا صد طراحی باغ ویلا

طراحی باغ ویلا مانند معماری و طراحی دکوراسیون داخلی هر ساختمان و بنایی صفر تا صدی دارد که با دانستن آن و انجام قدم به قدم می‌توان به بهترین شکل و با حداقل خسارت طراحی را به اتمام رساند. البته ناگفته نماند تمامی مواردی که در ادامه گفته می‌شود به گونه‌ای کلیات یک پروژه است و جزییات هر پروژه و طراحی باغ ویلا با پروژه دیگر فرق دارد و بهتر است کار را به یک تیم حرفه‌ای و کارامد سپرد تا بهترین و جدیدترین تکنیک‌ها را برای طراحی باغ ویلا انجام دهند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490