قیمت طراحی باغ ویلا

قیمت طراحی باغ ویلا یکی از موارد مهمی است که مورد توجه کارفرمایان قرار دارد. مجموعه  باغ ایرانی با داشتن تیمی حرفه ای و زبده آماده ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود در زمینه اجرا و طراحی باغ ویلا می باشد. برای اطلاع از خدمات این مجموعه با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

اصول طراحی باغ ویلا 

داشتن یا ساختن باغ ویلا یکی از مواردی است که می تواند انسانها را از زندگی شهر نشینی دور کرده و با طبیعت نزدیک تر نماید. یکی از مهمترین اصول در طراحی باغ ویلا داشتن یک برنامه  طراحی حرفه ای است. بررسی مساحت زمین و موقعیت آب و هوایی  هم از اصول مهم تلقی می شود. داشتن فضای سبز و پوشش گیاهی یکی دیگ از این عوامل مهم در طراحی باغ ویلا می باشد. سیستم آبیاری و تزئینات حرفه ای، استفاده از رنگ آمیزی درست و نورپردازی در ساختمان و محوطه، استفاده از المان های خاص برای ایجاد زیبایی ظاهری، داشتن آبنما، استخر، آلاچیق، فضای پیاده روی و بازی کودک همه و همه از اصول طراحی باغ ویلا  محسوب می شوند. و در نهایت سه اصل مهم در طراحی باغ ویلا تناسب، تقارن و تکرار می باشد.

 

قیمت طراحی باغ ویلا

 

محوطه سازی در طراحی باغ ویلا 

از اصول محوطه سازی تفکیک فضای داخلی از خارجی است. ایجاد فضای سبز در یک بخش و فضای پیاده روی در بخش دیگر از اصول محوطه سازی می باشند. استفاده از وسایل جداسازی به زیبایی محوطه فضای سبز کمک می کند. رنگ بندی فضای محوطه، بافت گیاهی محوطه، طراحی فضای سبز از شرایط  محوطه سازی در طراحی باغ ویلا  محسوب می شوند.

انواع سبک ها در طراحی باغ ویلا 

در طراحی باغ ویلا سبک معماری مدرن یک سبک جدید و بروز می باشد. استفاده از سادگی و مقرون به صرفه بودن و دوام و زیبایی از دیگر موارد سبک مدرن می باشد. سبک کلاسیک سبکی دیگر از انواع سبک ها در طراحی باغ ویلا  است که در آن ستون ها و سر ستون ها، مجسمه های تزیینی، طاق ها، قوس ها،  تزئینات و ابزارهای خاص به  کار رفته شده است.
 طرح بعدی طرح رومی است در طرح های رومی از مدل یونانی یا روم باستان الهام گرفته شده است. سبگ بعدی سبک سنتی است که از طرح های قدیمی الهام گرفته شده است و المان های فرهنگی و تاریخی دارد. 
سبک طراحی تلفیقی همانطور که از اسمش پیداست تلفیقی از چند روش می باشد و سبک ویلا شهری معمولآ نمونه هایش در شمال کشور موجود هستند.  سبک نئو کلاسیک هم یکی دیگر از سبک ها می باشد که در آن رعایت تناسب هندسی، نمادهای معماری کلاسیک، ایجاد امکانات مدرن در داخل نما و به کارگیری مصالح سنتی به چشم می خورد. استفاده از سبک ها در طراحی باغ ویلا به جهت استفاده فرهنگی، اقلیمی و همچنین آرامش در طراحی باغ ویلا می باشد.
 سبک فضای سبز همراه با سازه ویلا در کنار هر یک از این سبک ها و دور بودن از خیابان ها و کوچه های پر ترافیک شهری دلیل اصلی علاقه مندی انسان ها به این نوع طراحی ها می باشد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490