ساخت باغ و باغچه در کرج

مجموعه باغ ایرانی در زمینه طراحی و ساخت باغ و باغچه فعالیت می نماید. برای اجرای فضای سبز ، طراحی فضای سبز در ویلا و آپارتمان و محوطه های شهری و حتی طراحی باغچه های کوچک حیاط خود می توانید با کمک باغ ایرانی یک فضای سبز دلنشینی داشته باشید.

برای طراحی باغ ابتدا فضای خود را تعیین کنید و براساس هزینه ای که در نظر گرفته اید درخت ، درختچه و نهال  سفارش دهید. بعضی درختان و درختچه‌ها قیمت بیشتری داشته و نگهداری کمتری لازم دارند، در حالی که نگهداری بعضی گیا‌هان وقت بیشتری می‌گیرد.
خودتان می توانید طرح مورد نظر را ارائه دهید تا ساخت آن توسط باغ ایرانی انجام شود یا اینکه طراحی فضای سبزتان را نیز به ما بسپارید. اگر می خواهید در حیاط خانه یا ویلای خود نهال بکارید ، در دراز مدت به درختان تنومندی تبدیل شود به ما بگویید تا درختانی که زیبایی خاصی دارند را برای باغ شما در نظر بگیریم. 
 

طراحی باغ در کرج

  اجرا و طراحی فضای سبز در کرج

در فضاهای کوچکتر اجرای فضای سبز و کاشت نهال های کوچکتر انجام می شود . برگ‌های پهن و پر شاخ و برگ به باغچه شما عمق و تراکم می‌دهد. 
این مجموعه از کوچکترین فضا تا باغ های بزرگ شما را طراحی می نمایید و گیاهان و درختان را در آن می کارد .
مجموعه باغ ایرانی  در فضاهای  بزرگ و کوچک ، فضای سبز طراحی و اجرا می نماید. ساخت چمن مصنوعی در مراکز تجاری نیز در حیطه کاری ما می باشد .
برای طراحی فضای سبز از به کار بردن رنگ‌های بسیار مختلف در باغ خودداری کنید زیرا رنگ‌های متنوع طرح شما را ضعیف می‌کنند. برعکس تکرار یک گیاه اصلی یا تکرار بعضی رنگ‌ها طرح شما را منسجم‌تر نشان می‌دهد. انتخاب رنگ‌ باید با حالت باغ در ارتباط باشد. آبی و سفید احساس سردی و تمیزی داده و فاصله ایجاد می‌کند. رنگ‌های شاد برای جاهای کم‌ نور مناسب هستند و آن را به خوبی انعکاس می‌دهند. قرمز و نارنجی به دلیل ایجاد حس گرما، مناسب جاهای سرد هستند.

 

ساخت باغچه

طراحی و اجرای فضای سبز در کرج

 

باغ شما باید به گونه ای طراحی شود که در تابستان مملو از رنگ‌های مختلف نباشد و  زمستان خالی و بی روح شود.
برای کاشت چه نهالی و چه گیاهانی در چه فضاهایی می توانید با کارشناسان این مجموعه مشورت نمایید و بهترین طراحی و اجرای فضای سبز را در باغتان داشته باشید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490