سازنده ویلا در کرج

برخی افراد علاقه مند به ساخت ویلای شخصی هستند اما اطلاعات و توانایی انجام ان را ندارند. کلیه ی عملیات ساختمانی از ابتدا تا انتها در ساخت ویلا ، استخر، محوطه سازی، ساخت آپارتمان، اخذ پروانه، تخریب، طراحی و نظارت، ساخت و دریافت سند مالکیت تحت نظر تکنیسین های با تجربه را می توانید با گروه باغ ایرانی انجام دهید.
 

شماره تماس: 09124682490

طراحی و ساخت ویلا

امروزه ویلاها با سبک ساختاری و طراحی های مختلفی ساخته می شوند که متناسب با سلیقه ها و نیازهای افراد می توانند متفاوت باشند. بخی افراد سبک کلاسیک و برخی دیگر سبک مدرن و لوکس برای ویلا می پسندند که هر یک امکانات خاص خود را دارند. سبک مدرن سبکی جدید است که امروزه بسیار رایج است. و سبک کلاسیک سبکی قدیمی است که حالت تجملاتی دارد. طراحی ویلا با طراحی ساختمان تفاوت زیادی دارد. در طراحی ویلا دست کارفرما باز است. زیرا محدودیتی زیادی ندارد. هدف از طراحی ویلا ایجاد فضای مناسب و متناسب سلیقه افراد است. تا محیطی امن را برای شما به ارمغان آورد.

سازنده ویلا در کرج

عوامل تاثیر گذار در طراحی ویلا

1.سقف های بلند
2.زاویه تابش نور
3.نور پردازی
4.متراز و مساحت ویلا
5. در نظر گرفتن محوطه ویلا

طراحی ویلای مدرن در کرج 

یکی از موارد در ساخت اینگونه از ویلاها دیده می شود. پنجره هایی قدی و بزرگ است که به سمت باغ و محوطه سرسبز قرار می گیرد. در این سبک طراحی از شکل و فرم های پیچیده در طراحی ویلا استفاده می شود. سبک طراحی مدرن امروزه بسیار چشمگیر است. در مناطق ویلایی جدید مشاهده می شود. این سبک طراحی بسیار کاربردی بوده و در این طراحی علاوه بر اینکه فضایی رویایی و لاکچری را به وجود می آورد.  

طراحی کلاسیک در کرج 

طراحی به سبک کلاسیک بسیار آسان تر از طراحی به سبک مدرن است. زیرا اشکال و فرم های ساده استفاده می شود. در مناطق ویلایی قدیمی کرج این نوع طراحی بسیار زیاد دیده می شود. در این نوع طراحی از وسایل چوبی به خصوص مبل های چوبی با پارچه های شلوغ استفاده می شود. بیشتر از وسایلی با سایزهای بزرگ و براق استفاده می شود. به همین خاطر در این ویلاها فضا بسیار شلوغ است طراحی کلاسیک مناسب ویلاهای با متراژ بالا است. 

هزینه های ساخت ویلا

1.اگر خودتان قصد ساخت ویلا دارید حتما با مشاوران با تجربه مشورت کنید زیرا کوچک ترین خطا در ساخت و ساز منجر به تخریب سازه می شود.
2.برنامه ریزی کنید و هیچ یک از کارها را به تاخیر نیندازید چون قیمت ها در حال نوسان اند. 
3.کرج به دلیل بارش کم نیازی به سقف شیروانی ندارید. و برای ساخت سقف ساده هزینه کمتری را متقبل می شوید. 
4. ویلای سند دار کمی گران تر از قوبنامه ای است. البته به دلیل تنوع در سندها باید به نوع سند ملک توجه شود. 
5.قیمت کابینت، شیرالات، مصالح متنوع است ولی با توجه به اهمیت زیادی که دارند. نباید قیمت خیلی پایین را برای آنها در نظر بگیرید . بهتر است با توجه به کیفیت آن ها قیمت مناسب را خریداری کرد. 

ساخت ویلا در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490