ساخت شهرک ویلایی در کردان کرج

کردان منطقه ی خوش آب و هوایی است که برای ساخت شهرک ویلایی مناسب است. به همین منظور افرادی که علاقه مند هستند در این منطقه شهرک ویلایی بسازند به سایت باغ ایرانی مراجعه نمایند. تا با متخصصین در این عرصه بتوانند به هدف نهایی خود برسند.کردان از توابع شهرستان ساوجبلاغ است که دارای طبیعتی زیبا است. و برای گردشگری مناسب است.

شماره تماس: 09124682490

شهرک ویلایی در کردان

کرج چهارمین شهر پر جمعیت ایران و جزء کلان شهر های پر جمعیت در خاورمیانه محسوب می شود. کرج در 36 کیلومتری غرب تهران و در دامنه جنوبی رشته کوه البرز گسترده شده است. این شهرستان از شمال به استان مازندران و از شرق به شهرستان تهران و از جنوب شهرستان شهریار استان مرکزی و از غرب به شهرستان ساوجبلاغ و استان قزوین محدود است. رشته کوههای البرز مانند دیواری بلند استان مازندران را از کرج جدا کرده است و دهستان کرج در میان دره های پر پیچ و خم البرز و در جاده چالوس قرار دارند. از تونل کندوان تا روستا مراد تپه در غرب اشتهارد حوزه فرمانداری البرز را تشکیل می دهد.

ساخت شهرک ویلایی در کردان کرج 

وجه تسمیه کرج

کرج از واژه کاوک به معنی میان تهی گرفته شده است. وجه تسمیه کرج با نام کراج است با پیشینه تاریخی در تپه آتشگاه- کوه های کلاک- قلعه دخترشهرستانک- قلعه اشتهارد. منطقه کرج به لحاظ جغرافیایی تحت ارتفاعات البرز و دره چالوس و رودخانه کرج قرار دارد که موجب خنک و مرطوب تر شدن این منطقه نسبت به تهران می گردد و این وجه تمایز تقریبا در تمام طول سال مشاهده می شود. مناطق خوش آب و هوا در کرج برای ساخت شهرک ویلایی: منطقه سهیلیه، چهارباغ، کردان، شهرک زعفرانیه، شهرک طاووسیه، شهرک افشاریه می باشد.

ویژگی های زمین هایی مناسب شهرک ویلایی

 • خوش آب و هوا بودن منطقه
 • وجود فضای سبز بکر و سرسبز
 • رونق کشاورزی
 • سند دار بودن رمینها به خصوص در منطقه کردان
 • نزدیکی به کلان شهر ها و جاده اصلی

باغ ویلا چیست

ویلاها مکان ها و ساختمان هایی هستند که اصولا محل استراحت و تفریح هستند. این ساختمان ها  در مناطق بکر و سرسبز ساخته می شوند. این بنا ها در ابتدا در غرب و طبق معماری غربی ساخته شدند. و کم کم بعد از دوران رنسانس به شکوفایی و اوج خود در  آن زمان رسیده اند. ساختار ویلاها به مرور زمان دستخوش تغییراتی شد. حتی مکان ویلاها از آن فضاهای بکر در دل طبیعت به حومه شهرها و باغ ها منتقل شد.

انواع مدل ویلا

ویلا ها بر اساس سبک های معماری متفاوتی دسته بندی می شوند که در ذیل مطلب به انواع آن می پردازیم:

 • ویلای سنتی
 • ویلای مدرن
 • ویلای مدیترانه ای
 • ویلای شهرکی
 • ویلای ترکیه ای
 • ویلای ییلاقی

اصول طراحی ویلا

1.قبل از ساخت نمای ویلا انواع نمای ویلا را بشناسید تا بعدا پشیمان نشوید
2.از محوطه سازی به راحتی نگذرید و آن را در برنامه ی کاری خود داشته باشید.
3.از آلاچیق در محوطه ی بیرون ویلای خود استفاده کنید
4.از پاسیو در موحطه ی داخلی ویلای خود بهره بگیرید
5.نور پردازی فراموش نشود
6.ساخت باربیکیو
7.داشتن پنجره های مهندسی و بزرگ
8.استفاده از دار و درخت و گل های زینتی از واجبات دیزاین یک ویلا است.

ساخت ویلا در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490