طراحی و ساخت باغ رمانتیک

طراحی یک باغ رمانتیک، یک مکان دنج و آرام برای لذت بردن در روز و شب بهترین حس را به شما خواهد داد.کاشت و پرورش گل و گیاهان رنگی و معطر در این باغ رمانتیک با ساختن آبشار کوچکی که صدای ریزش آب را نیز به گوش برساند یک باغ نابی خواهد شد.
این باغ رمانتیک را می توانید به گونه ای طراحی کنید که در شب نیز هم نور کافی داشته باشد و هم از گیاهانی که شب ها گل می دهند و عطر آنها فضا را پر می کند استفاده نمایید ، تا پس از خستگی روزانه که به منزل می رسید در همین باغ زیبای رمانتیک در کنار خانواده شام را میل کنید و تمام خستگی و شلوغی شهر را در این محیط دنج از تن بدر کنید.
ساخت باغ رمانتیک

باغ رمانتیک ویژه شب

علاوه بر دکوراسیون باغ شب خود را با گل های عطر و طعم، همچنین گلهایی را که در شب باز می شوند را نیز انتخاب کنید. گل ماه و ترومپت فرشته بعضی از نمونه هایی از گل های گل شبانه است. تماشای شکوفه های گل در شب مطمئنا جذابیت خاصی دارد و شاید حتی نگرش شما به جهان را جور دیگری می کند.
اگر باغی طراحی می کنید که ویژه شب هم باشد تنها روی روشنایی ماه و سایر نورهای همسایه ها حساب نکنید، بلکه با تزیینات و ایده های جالب برای قسمت های مختلف نورهای رنگی طراحی کنید.مسیرها و مراحل را روشن کنید بهترین استفاده از چراغ های کم نور برای این قسمت از باغ شما است. نورپردازی ظریف، شب تاب شما را به یک تابش نرم و خلق و خوی آرام تر تبدیل خواهد کرد.
شما می توانید از نورافکن ها برای نمایش ویژگی های جذاب باغ شبانه خود استفاده کنید. چراغ های Accent را می توان برای جلب توجه به یک درخت کوچک در مرکز باغ خود و یا به گلهای  پراکنده در طرفین استفاده کرد.
ساخت باغ رمانتیک شب

طراحی باغ رمانتیک با گل و گیاهان زیبا

​​​​​​استفاده از رز های رونده و پنهان کردن در ها و قرار دادن حمام در پشت یکی از این دربها و ایجاد یک محل دنج برای مطالعه باعث می شود شما تکه ایی کوچک از بهشت را در باغ خود خلق کنید. استفاده از شمع در حمام، جکوزی و محلهای مطالعه فضای احساسی را ایجاد می کند. دیوارها ، آلاچیق ها، پرگولاها، و نرده ها را با رزهای رونده یا گیاهان رونده دیگر بپوشانید. از المانها و مبلمان فضای باز راحتی استفاده کنید. استفاده از گلهای رنگارنگ مخصوصا رنگ سبز کمرنگ با قرمز، محیطی عاشقانه و عارفانه ایی ایجاد می کند.
گل صدتومانی، رزها، گل انگشتانه، بعنوان گیاهان پشت صحنه به همرا دکورهای سنگی و سنگها باعث جذب پروانه ها و زنبورها می شود.
گل صد تومانی
از درهای مخفی برای ورورد از قسمتی از باغ به قسمت دیگر و استفاده از کارهای چوبی و المانهای هنری به طراحی باغ و محوطه سازی جذابیتی خاص می دهد. استفاده از گلهای وحشی و در آمنیختن رنگها در جاهای مختلف باغ  کار را بسیارجذاب می کند. مخصوصا محل نشستن بهتر است زیر سایه یک درخت باشد. قرار دادن شربت روی میز در تابستان باعث آرامش و خنکی می شود. کف دکینگ در محل نشستن در جذابیت کار نقش بسزایی دارد.
چشمه های آب پرتلاطم، بزرگ یا کوچک، میتواند صدای پس زمینه ای را که برای یک شب عاشقانه مناسب است ایجاد کند. آنها همچنین درخشش خود را به باغ شبانه اضافه می کنند چراغ های چشمک زن در سطح آب منعکس می شوند.
هیچ چیز عاشقانه تر از پیک نیک در شب در زیر یک بام ستارگان وجود ندارد. این بهترین اتفاق در یک شب گرم است که نسیم بسیار کم است، ترجیحا جایی که بازدید از اواخر شب ممنوع است. شمع یا فانوس را برای نور اضافی کنار بگذارید، با این وجود مراقب باشید که به طور تصادفی آتش سوزی ایجاد نکنید که می تواند گسترش یابد.
طراحی و ساخت باغ رمانتیک

طراحی و ساخت باغ در تهران 

طراحی و ساخت باغ در کرج 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490