تجهیزات باغی در لواسان

مبلمان باغی

باغ ایرانی با سال ها سابقه کاری موفق  در امر تجهيز مبلمان و مصنوعات فضای باز ، با گسترده نمودن فعاليت خود مبلمان های باغی مورد پسند شما را ارائه خواهد داد . مبلمان باغی تنوع زیادی دارد و از اجناس متفاوت ساخته شده است . در تولید مبلمان باغی از آلومینیوم، روکش گالوانیزه و انواع چوب درجه یک استفاده می شود . انتخاب نوع متریال مبلمان بستگی به اقلیم محل زندگی شما دارد . برای آشنایی بیشتر به مبلمان فضای باز در طراحی فضای سبز مراجعه نمایید . 
 

مبلمان باغی

جامپینگ یا ترامپولین

یکی از بهترین و هیجان انگیزترین سرگرمی های باغی جامپینگ می باشد . جامپینگ یک صفحه پلاستیکی ارتجاعی است که به وسیله فنرهایی به یک اسکلت فلزی، متصل شده است که این صفحه ارتجاعی بر روی پایه‌های مقاوم آهنی قرار گرفته‌اند. هم کودکان و هم بزرگسالان از ترامپولین برای بازی و سرگرمی یا حتی ورزش استفاده می‌کنند.پریدن روی ترامپولین، حس نشاط آور و بی نظیر معلق بودن در هوا را به ما القا می کند . از مزایای استفاده از آن می توان به تاثیر همزمان روی بالا تنه و پایین تنه در حین تفریح اشاره کرد.مطمئن باشید نمی توانید لذتی که از پریدن روی ترامپولین، تجربه می‌کنید را فراموش کنید و فقط تصور کنید یکی از آنها را در خانه وحیاط یا باغ خود داشته که می‌توانید هر لحظه روی آن بپرید و از حس فرود آمدن و دوباره پرتاب شدن به سمت بالا لذت ببرید . 

 آلاچیق 

آلاچیق باغی عنصری چوبی یا فلزی و یا تشکیل شده از متریال های مختلف است که در گوشه باغ‌ها، پارک‌ها یا باغچه‌ها قرار داده می‌شود و به عنوان سرپناهی برای نشستن در هوای باز استفاده می‌شود . استفاده ازآلاچیق در طراحی فضای سبز شما در لواسان ، باعث ایجاد فضایی دنج و دلپذیر می باشد که برای استراحت و سرگرمی و گذران اوقات فراغت بهترین مکان باغ  شما خواهد شد . آلاچیق های چوبی را می توان برای استفاده های مختلف از جمله یک محل امن و آرام برای داشتن یک روز خوب و ایده ال در فضای طبیعت در کنار خانواده بکار برد . امروزه به دلیل عدم مقاوت آلاچیق های چوبی در مقابل عوامل طبیعی از ترکیب چوب و فلز در ساخت آلاچیق استفاده می نمایند . 

آلاچیق باغی

 

پارکینگ ویلایی 

به طور حتم شما در باغ خود به یک پارکینگ احتیاج دارید که شما را از برف و باران و آفتاب مصون بدارد و اگر دارای فضای باز مناسب هستید ولی فضایی مسقف برای پارک ماشین خود ندارید ، بهتر است سریع تر اقدام نمایید و یک پارکینگ زیبای باغی به طراحی فضای سبز خود اضافه نمایید . تنوع سایبان های فضای باز برای پارکینگ باغی بسیار زیاد است و شما می توانید از میان متریال های بکار رفته متنوع ، سایبان مورد علاقه خود را پیدا کنید .
علاوه بر آن ریختن رگ های پاییزی روی اتومبیل شما باعث کثیف شدن آن می شود . داشتن پارکینگ در باغ به آن نظم خاصی می دهد و ماشین ها را در یک نقطه گرد هم می آورد . 

پارکینگ باغی

چتر و سایبان

حتما برایتان پیش آمده که در فضای باز ویلا یا باغ خود در کنار خانواده در حال لذت بردن هستید که به یکباره باران می‌بارد یا آفتاب سوزان‌تر می‌شود. مسلما در این شرایط همه ترجیح می‌دهند در داخل ویلا یا خانه باشند تا از خیس شدن یا آفتاب سوزان در امان باشند. اما راه دیگری برای لذت بردن از فضای باغ حتی در این شرایط نامساعد هم وجود دارند و آن چیزی نیست جز چتر و سایبان باغی و ویلایی.برای اینکه با سایبان های چتری آشنا شوید مقاله انواع سایبان در طراحی فضای سبز را بخواهید . .سایبان کلاسیک شامل یک پایه، به اصطلاح مرکز قطب و یک چتر میباشد. از آنجایی که قطب مرکزی وزن کل چتر را حمل می کند، باید از مواد محکم ساخته شود. یک سایبان ساده از فولاد ساخته شده است . سایبان های متفاوتی در فضای باز وجود دارد که قیمت های متفاوتی نیز دارا می باشد .

چتر باغی

تاب باغی
تاب های باغی نمونه های متفاوت از جنس های متفاوت را دارا می باشند که وجود آن در باغ شما بسیار فرح بخش است و احساس آرامش و سرزندگی را به شما القا می کند . برای اینکه تاب های باغی در طبیعت فرسایش پیدا نکنند از نوع ضد آب و ضد زنگ آن استفاده می کنند و گاهی برای جلوگیری از تابش مستقیم خورشید و مصون بودن از باران و برف از سایبان روی تاب استفاده می کنند . برای آشنایی بیشتر ب، تاب باغی در طراحی فضای سبز را مطالعه نمایید . 

تاب باغی

و سایر تجهیزات باغی که باغ ایرانی برای طراحی و اجرای فضای سبز باغ و ویلای شما در لواسان در نظر گرفته است . بهترین تجهزات باغی را از باغ ایرانی بخواهید . ما مجری بهترین پروژه های شمال تهران ، کرج ، شمال کشور هستیم و در خدمتگزاری برای همشهریان گرامی آماده خواهیم بود . 

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490