طراحی فضای سبز باغ رستوران

یکی از مسایل جذاب و چشم نواز هر مکانی، طراح آن محیط می باشد، مخصوصا اگر این محیط جایی باشد که می خواهید در آن غذا بخورید ، که به طبع همه دوست دارند در فضای زیبا و محیط آرامبخش قرار بگیرند و با خیال آسوده غذایشان را میل نمایند. محوطه سازی باغ رستوران یکی از مسایل تخصصی است که نیاز به طراحی حرفه ای و اجرای مناسب دارد. با وجود رستوران های بیشماری که در سرتاسر شهر و کنار جاده های تفریحی  وجود دارد باید حرفی برای گفتن داشته باشید . اگر طراحی شما منحصر بفرد باشد قطعا مشتریهای بسیاری جذب خواهید کرد. پس اگر هنوز محیط زیبایی طراحی نکرده اید همین حالا با باغ ایرانی تماس بگیرید. البته طرح های قدیمی شما نیز ممکن است باعث خوب دیده نشدن رستوران شما شود. 

 

طراحی فضای سبز باغ رستوران در کرج

 

محوطه سازی کافه و رستوران کوچک

طراحی فضای سبز فقط مختص باغ رستوران های با متراژ بالا نمی باشد. بلکه شما با یک کافه یا رستوران کوچک داخل شهر هم می توانید یک طراحی شکیل با گل ها و درختچه های زیبا و همچنین چمن مصنوعی ایجاد کنید و حس بسیار خوبی به مشتریان خود القا کنید تا مشتریان دایمی شما شوند. 

 

طراحی فضای سبز رستوران

 

طراحی دیوار زنده یا دیوار سبز برای رستوران و کافه

اگر کافه یا رستوران شما فضای کوچکی دارد و قابلیت نصب آلاچیق و آبنما در آن وجود ندارد می توانید از دیوار سبز استفاده نمایید. دیوار سبز را در دو طرح دیوار سبز طبیعی و دیوار سبز مصنوعی می توان کار کرد. 
 
اجرای دیوار سبز در کرج
 

نصب آلاچیق در باغ رستوران

اگر رستوران شما محیط بزرگی دارد می توانید از آلاچیق چوبی و آبنما های زیبا در فضاهای مختلف آن نصب کنید. آلاچیق های زیبایی که هم مکان نشستن مشتریان می باشدو هم زیبایی ایجاد می کند . آلاچیق ها با طرح های چوبی و فلزی ساخته می شوند و قابلت چهار فصل دارند و در زمستان نیز قابل استفاده می باشند.
 
الاچیق باغ رستوران

طراحی آب نما برای باغ رستوران     

 

طراحی فضای سبز باغ رستوران

طراحی باغ رستوران می تواند به  صورت مدرن ، کلاسیک و یا سنتی باشد . که بر اساس هر کدام از طرح ها می توانید از سازه های  چوبی، گیاهان طبیعی ، درختچه و چمن های مصنوعی و سایر موارداستفاده نمایید. با توجه به فضای خود نیز می توانید در باغ رستوران خود از انواع آبنماها دیواری ، صخره ای ، برکه ، آبشار ، آلاچیق، پرگولاهای بزرگ و دیوار سبز استفاده نمایید و نور پردازی مختص محیط را طراحی نمایید.

 

الاچیق رستورانی

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490