محوطه سازی با چمن مصنوعی

محوطه سازی با چمن مصنوعی یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها در محوطه سازی فضاها می باشد. چمن مصنوعی نوعی کف پوش می باشد. چمن مصنوعی از مراقبت و نگهداری کمتر وهمچنین دارای مقاومت بیشتر نسبت به چمن طبیعی می باشد.
چمن مصنوعی یکی از پرطرفدارترین عناصر در محوطه سازی می باشد.و از چمن مصنوعی برای زیبا تر کردن محوطه استفاده می گردد. 
شما مشتریان عزیز اگر مانند بسیاری از فراد از دیدن چمن سبز لذت می برید ولی به دلیل اینکه از پس هزینه های مراقبتی و رسیدگی به آن برنمی آیید تیم باغ ایرانی استفاده از چمن مصنوعی را به شما پیشنهاد می دهد. 
شما مشتریان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محوطه سازی با چمن مصنوعی می توانید با شمارعه تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید و راهنمایی و مشاوره لازم در این زمینه را از همکاران دریافت نمایید.

چمن مصنوعی

همان طور که می دانید چمن مصنوعی شبیه چمن طبیعی می باشد و نوعی کف پوش می باشد. که در نوع و به رنگ های طیف سبز تولید می گردد. و جنس چمن مصنوعی پلی پروپیلن و پلی اتیلن است.
که از چمن مصنوعی در فضا های مختلفی همچون ورزشگاه ها، محوطه سازی ویلا، ساختمان ها، روف گاردن، بین موزاییک ها وسنگ ها محوطه، پاسیو، تراس، حیاط خلوت، میدان های اصلی و فرعی شهری، محوطه پارک ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.

محوطه سازی با چمن مصنوعی 

مزایای محوطه سازی با چمن مصنوعی

  • دارای طول عمر طولانی
  • مناسب برای تمام مناطق جغرافیایی با شرایط جوی گوناگون
  • صرف جویی در مصرف آب و انرژی
  • صرفه جویی در زمان
  • نصب راحت و سریع
  • افزایش قیمت بنا
  • نگهداری و مراقبت کمتر
  • کاهش هزینه های مربوط به نگهداری و مراقبت

نکات مهم در محوطه سازی با چمن مصنوعی

یکی از نکات مهم در استفاده از چمن مصنوعی در محطه سازی فضاها این است که نیاز به آبیاری ندارد و برای اشخاصی مناسب می باشد که می خواهند زمان و هزینه کمتری را صرف مراقبت از آن نمایند.
 یکی دیگر از نکات مهم آن این می باشد که چمن مصنوعی از الیافی ساخته شده اند که مناسب برای همه نوع آب و هوا می باشند و شرایط جوی سبب خراب شدن، زردی و خشک شدن چمن نمی شود و هیچ تاثیری روی آن ندارد. 

هزینه محوطه سازی با چمن مصنوعی

هزینه محوطه سازی  با چمن مصنوعی اگر چه نسبت به چمن طبیعی دارای هزینه بیشتری می باشد ولی باید این نکته را در نظر گرفت که دارای عمر طولانی تری نسبت به چمن طبیعی می باشد پس بنابراین از این لحاظ مقرون به صرفه تر می باشد.
و همچنین استفاده از چمن مصنوعی باعث ارزش قیمتی ملک می گردد. زیرا زیبایی و سرسبزی آن در تمام فصول ماندگار می باشد. و دارای ایمنی بالاتری نسبت به چمن طبیعی برای افراد سالمند و کودکان و افراد با شرایط خاص می باشد.
مجموعه باغ ایرانی در طراحی و اجرا محوطه سازی فضاها دارای فعالیت های زیادی می باشد. که در زمینه طراحی و اجرا محوطه سازی با چمن مصنوعی به صورت کاملا تخصصی فعالیت می نماید.
بیشتر بدانید:طراحی باغ ویلا

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490