فضاسازی مدرن در کرج

محوطه سازی در باغ ها خصوصا ویلا ها یک اصل بسیار مهم در جلوه و ایجاد آرامش در محل استراحت شما و خانواده عزیزتان می باشد.محوطه سازی ویلاها را می توان به شدت خلاقانه انجام داد و این مسئله هیچ ربطی به بزرگی یا کوچکی مساحت ویلای شما ندارد در بعضی مواقع حتی دیده شده که ویلاهایی با مساحت بزرگ خیلی خسته کننده و تکراری تر از ویلاهای کوچکی بودند که به طور اصولی و حرفه فضا سازی شده اند در این مجموعه میخواهیم به شما بگوییم که چگونه یک ویلای کوچک را به قشنگترین و دلچسب ترین قسمت یک ویلا تبدیل کنید.

 

شماره تماس: 09124682490

هزینه فضاسازی مدرن در کرج

همانگونه که در بالا گفته شد ویلاها در هر مساحتی که باشند میتوان ان ها را مطابق سلیقه شما محوطه سازی کرده تا فضایی پر از آرامش و لطافت را ارائه کرد و با توجه به وسعتی که در اختیار دارید در نوع خو بهترین فضا را داشته باشید. وقتی سخن از ویلا های کوچک میشود باید از همه ی فضایی که داریم به نحو احسنت و کاربردی استفاده کنیم تا فضای پرت و هدر رفته ای نداشته باشیم. برای ما مهم نیست که این فضا پله باشد یا دیوار یا دوراز دسترس ترین فضا ها در هر حال باید ابعاد ان ها را محیط در نظر گرفت.فضا سازی کردن در محیط شما حرف اول را می زند و آن قدر ها هم دشوار نیست و چون ممکن است یکنواختی زیاد باشد باید محوطه سازی متنوع باشد.

فضاسازی مدرن در کرج

بهترین فضاسازی در کرج

برای از بین بردن محدودیت های ویلای کوچک باید از فضای سبز رنگی و گیاهان با اندازه و قد و ارتفاع مختلف استفاده کنید و گیاه ها را در چند لایه مختلف در کنار هم قرار دهید همانگونه که گفته شد رنگ مهم تر از ابعاد گل و گیاهان می باشد. فوکوس روی دیوار های زیبا هم یکی از عوامل مهم می باشد که کاشت گیاه های بالا رونده روی دیوار می تواند فضا را جلوه دار تر کرده و آن را ارتقا دهد. مورد دیگری که میشود به آن پرداخت فلاور باکس هایی است که بسیار متنوع و زیبا می باشند.فلاورباکس ها محفظه و جعبه هایی اند که در خاک قرار داده شده و در آن گل های رنگارنگ و مختلفی پرورش داده می شود که میتوانند جایگزین بسیار مناسبی برای باغچه ها باشند.برای دیزاین فضا حتما لزومی ندارد که هزینه های سنگین انجام دهید با کمک وسایل بدون مصرف ، مثل جعبه میوه و وسایل های این چنینی با کمک رنگ کردنشان  یا حتی قوطی های پلاستیکی و شیشه ای ایده برد. گیاهان مینیاتوری، گیاهان میوه دار بنسا یا بامبو هم موارد بسیار قشنگی برای محوطه ویلای کوچک شما می باشد. یک نور پردازی مناسب هم در محیط به شما کمک زیادی در فضا سازی می کند که ال ای دی ها حرف اول را در نور پردازی می زنند.  در آخر شما باید به سلیقه خودتان اعتماد کرده و آن را دست کم نگیرید تا بتوانید فضای باز در ویلایتان را تبدیل به محل استراحت و آرامشی پر طراوت و زیبا کنید.

محوطه سازی

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490