ویلا سازی مدرن در برغان کرج

به طور کلی ویلاسازی با دو سبک کلاسیک و مدرن انجام میگیرد و تقسیم بندی می شود.و هرکدام از این سبک ها ویزگی های خود را دارا میباشند و باید انتخاب آن با توجه به سلیقه شما عزیزان صورت پذیرد.تفاوت این دو سبک معمولا درطراحی نما و دکوراسیون داخلی آن ها می باشد. در ویلا های مدرن معمولا از نماهای رومی،محوطه سازی های مدرن و به طور کلی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می شود و این سبک طرفدار های خاص خود را دارند. در ویلاهایی که از ویلاسازی به سبک کلاسیک استفاده می کنند بیشتر تلاش به این است که حس طبیعت و محیط اطراف القا شود و در دکوراسیون داخلی و نمای آن ها معمولا از آجر و چوب استفاده میشود که مصالح کلاسیک به حساب می آیند. باغ ایرانی طراح و سازنده انواع ویلا مدرن در برغان کرج می باشد برای دریافت مشاوره در خصوص نحوه ساخت ویلا مدرن با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: 09124682490

هزینه ویلا سازی مدرن در برغان کرج

هزینه ساخت ویلا با توجه به شرایط بازار دچار نوسان و به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند زمینی که انتخاب میکنید و یا دوست دارید ویلای شما چه ویزگی هایی داشته باشد مثلا برخی از افراد دوست دارند ویلای آن ها دارای سقف متحرک باشند طبیعتا مقدار هزینه ویلاسازی برای این اشخاص متفاوت خواهد بود با کسانی که ترجیع میدهند سقف معمولی داشته باشد. برای اطلاع از هزینه ویلا سازی مدرن در برغان کرج با مشاورین ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مرکز ویلاسازی در برغان کرج

طراحی ویلا مدرن مجموعه‌ای از چند ضلعی‌ها یا اشیا و اشکال هندسی است. در ویلاهایی که به سبک مدرن ساخته شده شما می‌توانید شکل‌های مستطیل، مربع، اشیای سه گوش، خطوط منحنی، حجم دایره، بیضی و یا صفحات مشبک با ابعاد مختلف را مشاهده کنید. این عناصر در تمام قسمت‌های ویلا در نمای بیرونی به کار می‌روند.

ساخت ویلا در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490