فروش گل و گیاه در کرج

 

پرورش گل آپارتمانی

پرورش گل‌ وگیاه تا حد زیادی به اقلیم آن محل بستگی دارد. در محل هایی که هوای خشکی دارند نمیتوان گیاهان با طبع مرطوب پرورش داد. همانطور که می دانید و مشاهده کردید یکسری از میوه  ها فقط مختص مناطق خاصی هستند .زیرا فقط می توانند درمحیط هایی با  آب و هوای آن منطقه رشد کنند.گل ها هم همینطور هستند. برای مثال در تهران یکسری گل های خاص را می‌توان پرورش داد و یا در مازندران بیشتر گل‌های گلخانه‌ای و آپارتمانی را می‌توان پرورش داد. شهرهایی مثل تبریز و کرج بیشتر برای پرورش کاکتوس مناسب هستند.

 

پرورش گل آپارتمانی

باغ ایرانی انواع گل و گیاهان آپارتمانی را پرورش می دهد و در سطح تهران و کرج به فروش می رساند. می توانید از بخش خرید گیاهان ،گل و گیاه دلخواهتان را انتخا و خریداری نمایید و یا تماس گرفته و درخواست خود را سفارش دهید.
گل های زیبایتان را می توانید داخل گلدان های سرامیکی، سفالی یا  پلاستیکی کاشته و نگهداری نمایید و در موقعی که گل هایتان بیشتر رشد کرد سایز گلدان آنها را تغییر دهید و به به گلدان بزرگتر انتقال دهید. برای پرورش گل و گیاهان  یا بذر و نهال احتیاج به انواع کودها و سموم خواهید داشت که در باغ ایرانی می توانید آن را نیز تهیه نمایید .

 

فروش گل و گیاه در کرج
برای نگهداری گیاهان آپارتمانی می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید و با بیماری های گیاهان و طرز درمان آن ها آشنا شوید. 
اگر بخواهید ما می توانیم در فضای بزرگتر برای شما باغ و باغچه طراحی نماییم و در حیاط یا ویلای شما  طراحی و اجرای فضای سبز انجام دهیم .
 
گل بابا آدم

طراحی فضای سبز ،اجرای فضای سبز ، احداث فضای سبز توسط باغ ایرانی در همه مناطق کرج صورت می پذیرد. برای اطلاع از قیمت طراحی و اجرای فضای سبز با مجموعه تماس بگیرید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490