فروش گاوآهن در تهران

به کارگیری ماشین های به روز و جدید کشاورزی  مثل گاوآهن ، تراکتورو … علاوه بر افزایش بیشتر محصولات، کیفیت محصولات را نیز بیشتر و سرعت کاشت و برداشت را افزایش میدهد. برای اطلاع از اجزا وانواع گاو آهن و همچنین آشنایی با انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنعت کشاورزی با ما همراه شوید.

 

شماره تماس: 09124682490

گاوآهن چیست

یکی از تجهیزات و ادوات پرمصرف کشاورزی، گاوآهن میباشد، گاوآهن یا خیش ابزاری ست در کشاورزی برای کندن، زیر و رو کردن و شخم زدن زمین میباشد که با تیغه‌های فولادی سنگین که به وسیله چهارپا از جمله گاو بر روی زمین کشیده میشود.گاوآهن‌ها برای شخم اولیه زمینهای کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند که هدف از شخم زدن برطرف کردن نیازهای اولیه برای رشد دانه هاو  گیاهان کشاورزی میباشد.انتهای گاوآهن باید توسط کشاورز داخل زمین بشود.

فروش گاوآهن در تهران

خرید  گاوآهن در تهران

یکی از بهترین و پر فروش ترین گاوآهن ها گاوآهن سه خیش یا شش خیش هیدرولیک میباشد ، گاوآهن سه خیش  تلسکوپی 1 متر بوده و حداکثر عمق آن 20 سانتی متر میباشد. میزان نیروی لازم برای این دستگاه 50 تا 60 اسب بخار می باشد. همچنین این گاوآهن برای انواع تراکتور فرگوسن، فیات و رومانی مناسب میباشد.

بهترین مرکز فروش گاو آهن در تهران

بهترین گاو آهن را برای کشاورزی چگونه انتخاب کنیم؟گاوآهن در شکل واندازه ها ی گوناگون از زمان های قدیم مورد استفاده کشاورزان بوده و همچنان به عنوان وسیله ی اولیه برای آماده کردن بستر بذر گیاهان قابل استفاده بوده است. تعداد صفحه برگردان ها در هر گاو آهن به نوع خاک و اندازه تراکتور و کشاورزی  محیط و منطقه  بستگی دارد. اما به طور معمول گاو آهن ها تا شش صفحه برگردان استفاده می شوند. سایز این ادوات کشاورزی بسیار متغیر است و ممکن است به چندین متر هم برسد که از این نوع در زمین های بسیار بزرگ برای شخم زدن استفاده می شود.

انواع مختلف گاوآهن

  • گاوآهن برگردان دار
  • گاوآهن بشقابی
  •  گاوآهن چیزل
  • گاوآهن دوار

گاوآهن زیر شکن

گاوآهن برگردان هم یکی از بهترین ها در رده ی فروش گاوآهن ها میباشد که اجزاو ساختار آن شامل قطعات درگیر در خاک، پیش بر بشقابی، پیش گاو آهن و خیش به ساقه ها متصل هستند که ساقه ها نیز به قاب یا شاسی گاو آهن پیچ شده اند.قسمت اصلی تنه نام دارد . قطعه هایی که با خاک در ارتباط اند به تنه وصل شده اند.

صفحه برگردان

لایه شیار را بلند کرده ، بر می گرداند . صفحه برگردانها انواع مختلفی دارند که هر کدام بستر بذر مخصوص خودشان را فراهم می کنند.کفش: .باعث جلوگیری از فشار وارد شده به دیواره شیار میشوند.

پاشنه

به انتهای کفش وصل شده وقسمت عقب گاو آهن را حمل می کند.دنباله صفحه برگردان : به فشار لایه شیار قسمت پایین کمک می کند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490