بهترین ویلا سازان در کرمان

شرکت باغ ایرانی یکی از شرکت های متخصص در زمینه ساخت ویلا در کردان می باشد. هنوز هم کسانی هستند که علاقه دارند یک محیط دنج و زیبا برای استراحت های خانوادگی داشته باشند. اما خود به تنهایی نمی توانند این مهم را برآورده نمایند بنابراین ما به مشتریان خود این شرکت را معرفی می کنیم.

شماره تماس: 09124682490

ساخت ویلا

زندگی شهرنشینی و دغدغه ها و فشار و استرس ناشی از ان نیز بیشتر شده است. به علاوه زندگی مدرن و شهرنشینی انسان را از طبیعت دور می کند. این دور  بودن از طبیعت نیز بر افزابش مقدار استرس ها بی تاثیر نیست. از این جهت اشخاص به دنبال ایجاد فضایی آرامش بخش به دور  از فضای شهر در میان طبیعت هستند تا بتوانند در روزهای تعطیل و اخر هفته ها به استراحت بپردازند. در کنار کلان شهری مانند البرز مناطق خوش آب و هوایی مانند کردان وجود دارد. این مناطق به علت نزدیکی به کرج مناسب برای گردشگری است. منطقه ی کردان کرج علاوه بر آب و هوای خوب و طبیعت سر سبز ، رفت و امد و دسترسی به آن راحت است.

بهترین ویلا سازان در کردان

طراحی و ساخت ویلا در کردان

برای این مهم ابتدا جنبه های مختلف خرید ویلا به صورت آماده و خرید زمین و ساخت آن را برآورد ساخته و پس از آن تصمیم گیری نمایید.

خرید ویلا در کردن

در منطقه کردان ویلاهای آماده ی بسیاری وجود دارد. این ویلاها دارای سبک های مختلف مثل کلاسیک، لوکس و مدرن می باشند. بستگی به سلیقه و انتظار شما از ویلای رویایی خود می توانید این ویلاها را از نزدیک مشاهده کرده و اگر مطابق سلیقه و علایق شما بود. در این حالت شما در زمان خود صرفه جویی کرده اید. در طی زمان کوتاه و بدون داشتن دغدغه های بررسی زمین، مشاوره با طراحان کسب مجوز و طراحی و ساخت آن، ویلای مورد نظر خود را خریداری می کنید. با وجود مزیت های فراوان، خرید ویلای ساخته شده دارای نواقصی هم می باشد. اول از همه این که ویلایی که اماده خریداری می کنید. ممکن است که طراحی آن و متریال به کار رفته در ساخت آن ها بر طبق سلیقه و ایده آل های شما نباشد.

 زمین خوب برای ساخت ویلا

مهم ترین مساله برای طراحی و ساخت ویلا این است که شما بهترین و مناسب ترین قطعه زمین را خریداری کنید. در انتخاب زمین برای ساخت ویلا بایستی وضعیت جغرافیایی، چشم انداز و موقعیت زمین را در نظر گرفت. توصیه ای که برای این مرحله می شود. این است که حتی برای خرید زمین باید به متخصصان مراجعه نمائید.

قسمت های اصلی در طراحی ویلا

ویلا ها به صورت یک طبقه ای و دو طبقه ای ساخته می شوند. در ویلاهای دوبلکس اتاق های خصوصی در طبقه بالا و فضاهای عمومی در طبقه پایین قرار می گیرند.
نمای بیرونی ویلاها  در ایران به شکل کلاسیک و مدرن است.
استخر ویلا  افراد متناسب با فضای ویلایشان و هزینه های آن در ویلا استخر باز و بسته بسازند. استخر رو باز مناسب برای تابستان و استخر بسته برای فصل های سرد سال مناسب است.

 ساخت ویلا در کرج

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490