طراحی فضای سبز ویلا

باغ ایرانی جز برترین طراحان فضای سبز ویلا در استان البرز می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با باغ ایرانی با ما در تماس باشید:
باغ ایرانی
09124682490
طراحی فضای سبز ویلا

بسیاری از افراد برای اقامت در زمان مسافرت  خانه های ویلا را به آپارتمان های کوچک ترجیح می دهند. معمولا بیشتر مردم در شهرهای بزرگ در آپارتمان ها زندگی می کنند به همین دلیل دوست دارند در مواقع سفر در خانه های ویلایی دلباز اقامت داشته باشند . پس به دنبال به خرید و یا اجاره های ویلا هستند بتابراین محوطه سازی ویلاها اهمیت زیادی دارد .

طراحی فضای سبز ویلا باغ

در طراحی فضای سبز ویلا باغ ما با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه می توانیم  گیاهان را مورد استفاده در ویلا را انتخاب کنیم در نتیجه شرایط آب و هوایی برای محوطه سازی ویلا بسیار مهم است.
شما با توجه به مساحت ویلای خود می توانید ایده های متفاوتی را اجرا کنید برای مثال می توانید محدوده ای را به یک استخر اختصاص دهید و یا تعداد باغچه های خود را افزایش دهید هم چنین می توانید از سیستم روشنایی برای محوطه ویلای خود استفاده کنید. 
چیدن مبلمان ها و آلاچیق در درون محوطه ویلا می تواند یکی از بهترین ایده ها برای فضای بیرونی ویلا باشد.

 
طراحی فضای سبز ویلا

طراحی فضای سبز ویلا مدرن

برای طراحی فضای سبز ویلا مدرن از گل های رنگارنگ و درخت های سر به فلک کشیده ، ترکیب های گونه های مختلف درختچه استفاده کنید و منظره ویلا را به چشم اندازی  ایده آل تبدیل کنید.
می توان با پوشاندن بیشتر قسمت های حیاط با چمن و ایجاد راهرویی که بین فضاهای سبز قرار بگیرد و  پوشش اطراف خانه با استفاده از گیاهان با شاخ و برگ های فراوان یک فضای خصوصی ایجاد کرد. دید افراد کنجکاو را به محوطه داخل جذب کرد .
 
طراحی فضای سبز ویلا