طراحی فضای سبز با آلاچیق

فضای سبز باغ یا ویلای شما برای زیباتر دیده شدن به محوطه سازی احتیاج دارد . طراحان فضای سبز برای محوطه سازی از عناصر مختلفی استفاده می نمایند . یکی از این عناصر ، آلاچیق می باشد . 

طراحی فضای سبز با آلاچیق

انواع آلاچیق

آلاچیق یک فضای چوبی،فلزی و یا سیمانی می باشد که در فضای باز به عنوان سایبان و محل استقرار تعبیه می شود که از تابش مستقیم آفتاب و بارش و برف جلوگیری می نماید .
آلاچیق در اندازه های متفاوت و نوع های مختلف وجود دارد . با توجه به سبک طراحی فضای سبز شما می توانید از آلاچیق مورد نظر خود استفاده نمایید 
پرگولا مانند آلاچیق سقفی بالای خود دارد با این تفاوت که این سقف نیمه پوشیده است و توانایی جلوگیری از ورود برف و باران و یا آفتاب را به طور کامل به فضای نشستن نمی دهد . پرگولا هم از خانواده آلاچیق می باشد ولی استفاده از آن بیشتر در فصل های گرم میسر می باشد . آلاچیق های مختلف را میتوان با درب های شیشه ای محفوظ کرد که بتوان از آن ها در زمستان استفاده نمود . 
برای آشنایی با آلاچیق فلزی و آلاچیق چوبی کلیک کنید . 

طراحی فضای سبز با آلاچیق

طراحی فضای سبز با آلاچیق

قیمت آلاچیق

آلاچیق ها با توجه به جنس ، اندازه و آلیاژهای مصرفی دارای قیمت های مختلفی می باشد . آلاچیق های چوبی از چوب های مختلف ساخته شده و هر کدام ارزش های متفاوتی دارند . همچنین آلاچیق های فلزی . برای استعلام قیمت آلاچیق با کارشناسان باغ ایرانی تماس بگیرید .
 

طراحی فضای سبز با آلاچیق
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09124682490